ENDORA

Projeyi Takip Et
YAVUZ SELİM MAH. IĞDIR CAD. NO:10 ETİMESGUT Etimesgut / Ankara
Konut Sayısı : 160
Konut Seçenekleri : 4+1
Metrekare Aralığı : 158
Teslim Tarihi : 2014-04-01
Fiyat Aralığı : 340000
ARIKAN GÜNDÜZ YAPIARIKAN GÜNDÜZ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Teslim Tarihi : Nisan 2014
Projedeki Konut Sayısı : 160
Toplam Proje Alanı : 17000 m2

ENDORA'DA YAŞAM

Eryaman’da yeni bir dünya

Yeni olan farklıdır. Bu nedenle o, diğerlerinden değerlidir. Yaşamınız onunla değişir, anlamlanır, güzelleşir. Yeni olan her şey, sizi heyecanlandırır. Çünkü o, daha mutlu bir yaşam için yaptığınız başlangıçtır...

Şimdi Eryaman’da, tüm öğeleriyle siz ve sevdiklerinizin mutluluğu için tasarlanan,yeşille örülü, huzurlu bir dünya kuruluyor.

Endora, yaşamınıza daha bambaşka renkler katmak için Arıkan Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

ONUNLA YENİLENİN

Eryaman’ın m2 başına en yeşil konut konsepti Endora’yla her buluşmanızda canlanacak, adeta yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

Site içi sosyal donatıları göz önüne alındığında gerek çeşitliliği, gerekse yeşille iç içe mimari detaylarıyla Eryaman’ın yeni gözdesi.

YAŞAM KONFORU YENİDEN TANIMLANIYOR

Endora, dilediğiniz her an size huzur verecek. Güne, onun sunduğu dinginlikle günaydın diyecek, akşam, günün tüm yorgunluğunu yine onun rahatlatan atmosferinde atacaksınız.

Tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek projelendirilen, konforun ve huzurun yeni simgesi Endora’da tüm beklentilerinizin karşılığını bulacaksınız.

Güvenlik... Konfor... Daire ve site içi işlevsellik... Peyzaj alanları... Spor ve çocuk oyun alanları...

Ev kavramını, sıcacık bir yuvaya konut anlayışını, yepyeni bir fikre dönüştüren Endora ile tanıştığınızda, siz de ondan ayrılmak istemeyeceksiniz.

HUZURUNUZ HERŞEYDEN ÖNCE GELİR

24 saat güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, tüm dairelerde görüntülü interkom ve depreme dayanıklı yapı sistemi ile Endora’da güvenliğiniz ve huzurunuz her şeyin üzerinde bir öneme sahip.

HOBİLERİNİZ BİZİM İÇİN DE ÖNEMLİ

Bazıları için yemek sonrası yürümek gibisi yoktur... Kimileri için hafta sonu demek, otomobillerine bakım yapmaktır... Bazılarıysa rahatlamanın yolunu doğayla iç içe meyve bahçelerinde bulur...

Endora’da herkesin hobisi için bir köşe, herkesin mutluluğu için düşünülen çok sayıda detay var.

YENİ ARKADAŞINI ÇOK SEVECEK

Endora’yı en çok çocuklarınız sevecek. Her yaştan çocuklara hitap eden oyun alanları ve parklar onları, güvensiz sokak ortamından uzakta tutarken, tertemiz bahçeler ve peyzaj düzenlemesi, onun hiçbir olumsuz unsura maruz kalmadan büyümesinde en önemli etken olacak.

Endora’nın onlara sunduğu özgür dünyada yetişen çocukluklarınız, size ilerde çok teşekkür edecek.

SPORDAN VAZGEÇEMEYENLERE

Sporu bir yaşam biçimi görenler için Endora vazgeçilmez olacak.

Erkek ve kadınlara özel kapalı fitness salonundan açık alandaki egzersiz aletlerine, basketbol ve voleybol sahalarından, tenis kortu ve mini futbol sahalarına kadar çok çeşitli spor branşlarına yönelik seçenekler sunan Endora, sporu yaşam biçimi yapanların yeni seçimi olacak.

YAŞAM KEYİF VERMELİ

Güneşlenme teraslarıyla sarılı açık yüzme havuzu ve ailece oturabileceğiniz pergolelerin yer aldığı süs havuzlarıyla Endora, güneşli günleri daha da güzel yapıyor.

Kapalı alanda eğlenmek isteyenler içinse bilardo, pinpong, langırt, hava hokeyi ve masa futbolundan oluşan oyun salonu ile PS3 ve dev ekranda maç keyfini yaşayabileceğiniz eğlence salonu ve cep sineması, size çok keyifli saatler vaat ediyor.

EVİNİZ FONKSİYONEL OLMALI

Tümü 4+1 daire tipinden oluşan Endora’da büyük salon, geniş mutfak ve işlevsel daire içi çözümlerle tüm beklentilerinize cevap bulabileceğiniz bir yaşama sahip olacaksınız.

AKILCI ÇÖZÜMLER, DİLEDİĞİNİZ GİBİ BİR YAŞAM

Kullanılan malzeme kalitesiyle de dikkat çeken Endora’da özel ısı yalıtımı sayesinde, kullandığınız kadar ödeyeceğiniz sistemle ne kadar ısınacağınız tamamen sizin isteğinize bağlı.

Belki de Eryaman’daki en geniş teras çözümlemesiyle, özellikle yaz aylarında vazgeçemeyeceğiniz bir yaşam alanına sahip olacaksınız.

YENİ BİR SAYFA

Tüm özellikleriyle, Eryaman’da yeni konut ve yaşam standartları yaratacak Endora, 3 blok ve 160 daireden oluşan size özel bir konsept sunuyor.

Huzurlu, konforlu ve sağlıklı bir yuva için yaşamınızda yeni bir sayfa açan Endora, hayata sizinle aynı pencerelerden bakan komşularınızla birlikte sizi ve sevdiklerinizi farklı bir yaşama davet ediyor.

YERLEŞİM PLANI

Tüm özellikleriyle, Eryaman’da yeni konut ve yaşam standartları yaratacak Endora,
3 blok ve 160 daireden oluşan size özel bir konsept sunuyor.  Huzurlu, konforlu ve sağlıklı bir yuva için
yaşamınızda yeni bir sayfa açan Endora,hayata sizinle aynı pencerelerden bakan komşularınızla birlikte
sizi ve sevdiklerinizi farklı bir yaşama davet ediyor.

KAT PLANI

Tümü 4+1 daire tipinden oluşan Endora’da büyük salon, geniş mutfak ve
işlevsel daire içi çözümlerle tüm beklentilerinize cevap bulabileceğiniz bir yaşama sahip olacaksınız.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaraetimesgut-etimesgutyeni-konut-projeleriarikan-gunduz-yapi-endora): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451