TUNÇKENT KONAKLARI

Projeyi Takip Et
YENİKENT MH, İSMET İNÖNÜ CD, TUNÇKENT KONAKLARI NO: 86 D: 2 Söke / Aydın
Teslim Tarihi : 0000-00-00
ÖZÇAĞDAŞ İNŞAATÖZÇAĞDAŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Özçağdaş İnşaat A.Ş., 23 yıldır modern çizgisi ve kalitesiyle gerçekleştirdiği güvenli yaşam alanlarına Tunçkent Konakları ile bir yenisini daha ekledi.

Şehrin stresinden uzak ama daha çağdaş yapılanmaların devam ettiği Söke Yenikent'te, yeşilin ortasında bir yaşam sunuyor TUNÇKENT KONAKLARI.

Akşam güneşini çay içerken izlemek yada deniz kenarında akşam yemeği keyfi için, site önünden geçen toplu taşım araçları ile KUŞADASI’na sadece15 dakika mesafedesiniz.

Tunçkent projesinin temel ilkesi “Kaliteli ve Güvenli Yaşam”.

“Güvenli Yaşam” çünkü;
Tunçkent Konakları’nın son deprem yönetmeliği uyarınca zemin iyileştirmesi yapılarak inşaat önetmeliğine uygun hazır beton kullanılmış; her aşaması belediye ve kontrolör tarafından denetlenerek, depreme dayanıklı bir site inşaa edilmiştir.

Site 8 bloktan, her blok bodrum dahil toplam 5 kat ve 8 daireden oluşuyor. Bodrum katlarda sığınak, ortak eklenti ve her daireye ait birer depo; ayrıca siteye ait kapıcı dairesi, site yönetimi idari bürosu ve site sakinleri toplantı salonu bulunuyor. Site; girişinde güvenlik kulübesi ve özel güvenlik elemanı, ayrıca 24 saat güvenlik kamerası ile korunuyor; Peyzaj düzenlemesi tamamlanan bahçede, çocuk oyun bahçesi de bulunuyor.

Söke Belediyesi’nin Yenikent’e armağanı:
Çocuklarınızın masal kahramanlarının dünyasında oyun oynayabilecekleri oyun parkları; şelale ve göletlerin süslediği piknik alanları, ayrıca kafe ile balık lokantasının bulunduğu 12 dönüm üzerine kurulu Söke Belediyesi'ne ait sosyal tesisler, Tunçkent Konakları'ndan yürüyerek 5 dakika mesafede.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomaydinsoke-yeni-konut-projeleriozcagdas-insaat-tunckent-konaklari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451