OLEA43

Projeyi Takip Et
OLEA43 VİLLALARI ÇAĞRIŞAN MH,LEYLAK CAD.,NO 2/2 BADEMLİ Mudanya / Bursa
Konut Sayısı : 43
Konut Seçenekleri : 5+2,6+2
Metrekare Aralığı : 600.00-600.00
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 1534000TL-2124000
SİTEV İNŞAATSİTEV İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bademli Bursa'nın en özel ve prestijli bölgesi

Şehrin karmaşasından uzak olması ve özel mülkiyet kavramına büyük oranda cevap vermesiyle Bademli,son yıllarda kazandığı gelişme ile,özel olduğu kadar merkezi bir semt olmaya da aday...

Yaşamlarında kendi standartlarını oluşturanların tercih ettiği müstakil evler her yönüyle kişiye özel bir anlam taşımakta ancak bu özellik,tüm artıların ve farklılıklarının yanında bazı yaşamsal ihtiyaçlara cevap vermedeki zorlanmaları da öne çeker.Konfor koşulları ve ihtiyaçlar noktasında hizmet edilenin,zaman içerisinde kullanıcı yerine konut olmaya başlamasıyla oluşan sıkıntılar farklı çözüm arayışlarını da beraberinde getirir.

OLEA43,yaşamlarının her anında kendi tarzlarını oluşturanların, günün en özel vakitlerini geçirecekleri evlerinde kendilerini yansıtabilecekleri ve bununla birlikte tüm isteklerine cevap bulabilecekleri konuttan öte bir sistem arayışıyla Emre Arolat tarafından kurgulandı.

Müstakil ev kavramıyla kapsamlı hizmet anlayışını birleştirerek tasarlanan Olea43,sosyal yaşam alanlarının içerisinde kendinize özel bir dünya oluşturabileceğiniz şekilde planlandı.Bir konuttan beklenilenin ötesinde lüks kavramına farklı bir anlayış da getirecek proje,sahip olduğu imkan ve özellikleriyle bir yaşam alanı olmaktan çok bir yaşam tarzı olarak Bursa'nın yeni yüzü olmaya hazırlanıyor.

43.868 m2'lik alanda 43 ev,kendilerine ait yaklaşık 700 m2lik bahçelerine,tasarımlarıyla kişiye özel kavramına bir adımda ulaşabileceğiniz 3 alternarifle sunuluyor.

Olea43 kendine has bu müstakil konut anlayışıyla,Bademli bölgesinde önemli bir farklılık ortaya koykuyor,sosyal alanda yer alan açık/kapalı yüzme havuzu,fitness club,cafe,sinema,çocuk oyun ve bakım alanları,kuaför,sağlık ve kuru temizleme hizmetlerini sunuyor.Ve bunların yanı sıra da,zeytin ağaçlarının gölgelediği rekreasyon alanlarıyla doğayla bütünleşmenizi sağlıyor.

Olea43'ün proje genelinde benimsenen doğayla uyumlu mimarisi zeytin ağaçlarıyla kaplı bir arazide hayata geçiyor.Projede kişisel bahçelerin yanı sıra ortak yeşil alanlar da oluşturulda.Böylece Olea43 sakinleri için yeşili ve doğayı hissedecekleri bir yaşam tasarlandı.

Tasarımı,doğa ile uyumu ve oluşturdugu farklı hizmet anlayışıyla Olea43,Bursa'nın en özel yaşam alanı olarak şanslı 43 aileyi bekliyor..

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercombursamudanya-bademliyeni-konut-projelerisitev-insaat-olea43): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451