Aslandağ Grubu 30. Yılını Etiler Showroomu Açılışı İle Taçlandırıyor

Geçmiş tecrübemizle, geleceği üretiyoruz” sloganıyla yola çıkan Aslandağ Grubu, 30. yılını 3 Nisan Salı günü yeni mağaza açılışı ile taçlandırıyor.
Aslandağ Grubu 30. Yılını Etiler Showroomu Açılışı İle Taçlandırıyor

Tresette Mutfak’’, ‘’Artella Ahşap Kapı’’, ‘’Pedini İtalyan Mutfak’’, ‘’Okey Porte Çelik Kapı’’, ‘’Elite, TO BE’’ markalarını bünyesinde bulunduran 4A Collection konsept mağazasının Avrupa Yakası’ndaki ilk showroomunun adresi Etiler olacak.

30 yıldır yapı malzeme sektörünün nabzını tutan Aslandağ Grubu; Artella Ahşap Kapı Sistemleri markasıyla hem kentsel dönüşüm hem de markalı büyük konut projelerinin aranılan firması. Aslandağ Grubu “İlham veren mutfaklar” sloganıyla hazır mutfak sektöründe de iddiasını ortaya koyuyor. Tresette Mutfak’ın “Dünya Klasikleri” serisi ise lüks segmentte sınırları zorluyor. 800 metrekarelik prestijli bir alanda, bir mağazadan ziyade yaşam ve deneyim alanı sunan yeni Etiler mağazası davet ve etkinlik alanlarıyla Etiler’in yeni çekim alanı olacak. 3 Nisan Salı günü açılışı gerçekleşecek olan 4A Collection konsept mağazada executive şeflerin hünerli ellerinden çıkacak yiyeceklerle canlı ve yaşayan bir mutfağa sahip olan Tresette Mutfak Show alanı, ikramlar ve özel gösterilerle fark yaratacak. 150 metrekarelik kış bahçesiyle oturma ve dinlenme gruplarına sahip misafir bilgilendirme ve ağırlama bölümü, baristaların özel sunumları ile misafirlerin ağırlanabildiği kahve köşesi deneyimli mimarlarca özenle tasarlandı. Yasemin sarmaşıkları, taflan çiçekleri ve bambu ağaçlarıyla donatılan peyzajlı kış bahçesi kafe ve oturma alanı olarak evde yaşama dair her şey bir arada. Oda kapılarından, çelik kapılara, duvar rengiyle bir tasarlanıp kendini gizleyen kapılardan, yangına dayanıklı kapılara kadar tüm iddialı çeşitlerin bir arada sunulduğu Etiler showroomda eviniz için aradığınız tüm prestijli modeller bir yaşam deneyimi olarak sunuluyor.

Etiler Showroom adres: Levent Mahallesi, Ebulula Mardin Caddesi, NO:39 Beşiktaş/İstanbul.


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48