Bien Duvar Karo Modelleri

Bien Duvar Karo Modelleri

Bütünlük duygusu arayışı mekanların karakterini belirliyor. Bien Seramik’in yeni trend banyolar için tasarladığı 40X120cm ebadındaki duvar karoları mekanın tasarım aşamasında büyük kolaylık sağlıyor. Özel ölçüde üretilen tasarımların kendi koleksiyonlarında banyoları şıklaştıracak, mekana hareket kazandıracak dekofon ve dekorları da mevcut.

 

Tasarımlarını belirlerken doğadan ilham alan Bien Seramik’in 2017 Koleksiyonu’nda yer alan 40x120cm duvar karoları zarif görünümlerinin yanı sıra pratik kullanımı ve kolay temizlenebilme özelliklerini de beraberinde getiriyor. Bien’in bu duvar karolarına en çarpıcı örneklerden bazıları Anabell, Emily, Garden, Antique Carrara ve Wild Onix Serileri…

 

ANABELL

Anabell Serisi mermer görünümüyle doğal taşın tüm zarafetini vaad ediyor. Büyük ebatlarda üretilen seri, mekandaki bütünlük duygusunu en üst seviyeye taşıyor. 40x120cm duvar karosu, 60x60cm ve 80x80cm teknik porselen karolardan oluşuyor. Anabell’in her bir karosunda ustalıkla ve özenle işlenmiş desenler, bir araya geldiğinde kusursuz bir ahenk oluşuyor.

 

EMILY

2017 yılının trendlerinden eşi benzeri olmayan bir tasarım Emily. Açık ve koyu tonda üretilen seri yüzeyindeki özel dokusu sayesinde yaşam alanlarına ‘’yaşayan bir malzeme’’ duygusu veriyor. Hareketli mekanlar oluşturmak isteyenler için 40X120cm ebadında olan seri farklı çizgisi ile banyolarınızı seçkin kılıyor.

 

GARDEN

Koleksiyon natürel mekanları sevenler için alternatifler sunuyor. Krema, smoke, chocolate renkleriyle ve zengin dekor alternatifleriyle banyolarınız sınır tanımıyor.

 

 

ANTIQUE CARRARA

Seri altın ve platin renklerinde tasarlanmış. 2 renk seçeneğinden oluşan koleksiyonun içinde yer alan özel dekor ve dekofon seçenekleri ile zarif ve şık banyoların imzası atılıyor.

 

WILD ONIX

Grinin tonlarında tasarlanan seri, kendi dekorlarıyla kullanıldığında sonsuz banyo seçenekleri oluşturuyor ve kendinize en yakın banyo tarzını bulmanıza kolaylık sağlıyor.


Paylaş:

Dekorasyon


En Çok Aranan Projeler


Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-05-25 02:28