Bosch uzaktan çalıştırılabilen çamaşır makinesini satışa sundu

Bosch Ev Aletleri’nin, HomeConnect teknolojisine sahip olan ve akıllı telefon ya da tablet aracılığıyla uzaktan çalıştırılabilen çamaşır makinesinin ardından Bosch Serie 8 WTWH 7560 TR çamaşır kurutma makinesi de tüketicilere sunuldu.
Bosch uzaktan çalıştırılabilen çamaşır makinesini satışa sundu

Yağışlı sonbahar aylarında çamaşır kurutma zorluğuna son veren Bosch’un yeni kurutma makinesiyle eve gelince çamaşırlar artık ütülenmeye hazır

HomeConnect  teknolojisine sahip Bosch Ev Aletleri, internet erişimiyle uzaktan kontrol sağlayarak zaman yönetimini tamamen kullanıcıya bırakıyor. Günlük yaşam rutininde yeni bir dönem başlatan bu teknoloji, yoğun yaşam temposunda çamaşır yıkama ve kurutma için gerekli zamanı azaltıyor, özellikle yağmurun eksik olmadığı sonbahar aylarında çamaşır kurutmak için pratik ve hızlı bir çözüm sunuyor.

Her cins çamaşıra özel kurutma

Bosch Serie 8 WTWH 7560 TR kurutma makinesinde bulunan HomeConnect  teknolojisi sayesinde tüketiciler, makineyi diledikleri yerden akıllı telefon ya da tablet aracılığıyla çalıştırarak eve gelmeden çamaşırların kurumasını sağlayabiliyor. Zaman kullanımında büyük rahatlık sağlayan HomeConnect  teknolojisi ile kullanıcılar, kurutacakları tekstilin türüne göre örneğin gömlek, kazak, kot ya da yünlü çamaşır için hassas, dayanıklı ya da normal kurutma seçeneklerine göre program seçebiliyorlar.  Ayrıca, ütü kuruluğu, dolaba kaldırma kuruluğu ya da ekstra kuruluk gibi tercihlerini de belirleyebiliyorlar.

Bunlara ek olarak kurutma süresi ve işlemin bitmesine ne kadar süre kaldığı gibi bilgiler de evin dışındayken de akıllı telefon veya tablet aracılığı ile takip edilebiliyor. Mevcut kurutma programının bittiği, makinenin doluluk miktarı ya da hata bildirimi gibi uyarılar da kullanıcılara iletiliyor.  

9 kilo kapasitesiyle tek seferde oldukça önemli bir iş yükünü üzerinizden alan Bosch Serie 8 WTWH 7560 TR kurutma makinesi, çamaşırları son derece sessiz bir şekilde kurutarak ev sakinlerini ve komşuları rahatsız etmiyor.

Uzaktan kontrol için ek donanıma ihtiyaç yok

HomeConnect teknolojisi, ek bir donanıma gerek kalmadan, ev aletlerini kablosuz internet (Wi-Fi) ağı aracılığıyla telefona veya tablete bağlıyor. Tek yapılması gereken, HomeConnect  özellikli ev aletini ücretsiz sunulan HomeConnect  mobil uygulaması yüklenmiş iOS veya Android cihazıyla eşleştirmek. Böylece, Wi-Fi özelliğine sahip ev aletleri HomeConnect uygulaması  ile en yüksek güvenlik seviyesinde korunarak kullanılarak uzaktan kontrol edilebilir ve yönetilebilir hale geliyor

30 gün’e kadar koşulsuz iade

Üstelik Bosch’un tüm kurutma makinelerinde, memnun kalmamanız halinde, 30 gün içerisinde ücretsiz iade garantisi bulunuyor.


Paylaş:

Dekorasyon


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-07-22 23:28