Tepe Home Eylül 2019 Kampanyası

%50' ye varan indirimler sizleri bekliyor.
Tepe Home Eylül 2019 Kampanyası

Yeni okul yılı, yeni heyecanlar getiriyor. Bu yeni başlangıçlarla odasını değiştirmek isteyenlere özel en güzel seçenekler Tepe Home’da gençleri bekliyor. Farklı tarzlar için rahat ve kullanışlı detaylarla, gençlerin enerjisini daha da yükseltecek genç odaları takımları arasında kendinize hitap eden modeli bulmanız çok kolay. Yüzde 50 indirim kampanyası ile sunulan romantik, asi, sakin, şık ya da modern konseptte hazırlanan genç odaları yeni okul yılı için öğrencilere en güzel motivasyon olacak.

 

Stilinizi yansıtın

Odasında romantik atmosfer yaratmak isteyenler için beyaz rengin verdiği ferahlık vurgusu ile tasarlanan Coco genç odası takımı ideal bir seçim olacak. Kreatifliğe hitap eden Amara genç odası, taşıdığı şık ve fonksiyonel detaylarıyla da dikkat çekiyor. Sakin renkleri ve zarif detaylarıyla buluşturan Blush genç odası ise istediğiniz tarzda dekorasyon imkanı sağlıyor.

 

Maskülen tarz sevenlere

Mavinin dinginliği ve beyazın asaletini birleştiren genç odası tasarımı Cooper, kendi yaşam alanında modern duruş ve minimal hatlar isteyenler için harika olacak. Geometrik tasarımı farklı dokularla birleştiren Brera genç odası ise odasını kendi stiline göre dekore etmek isteyenler için şık tasarımı, özgün dokunuşlar ile buluşturuyor.

Yüzde 50 indirim fırsatı ile genç odaları için hazırlanan gardıroplar, çalışma masaları, şifonyerler, karyolalar, puflar ve komodinler arasından kendinizi anlatan koleksiyonu seçmek için Tepe Home mağazalarına uğrayabilir ya da tepehome.com.tr’ye tıklayarak alışveriş yapabilirsiniz.


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48