Tepe Home’un Etiketin Yarısı Kampanyası İle Değişimi Keşfedin

Türkiye’nin en sevilen mobilya ve ev dekorasyon markası Tepe Home’un paylaştıkça mutluyuz kampanyası başladı.
Tepe Home’un Etiketin Yarısı Kampanyası İle Değişimi Keşfedin

Tüm mobilyalarda %50 indirim fırsatı sunan Tepe Home, dev kampanyadan faydalanmak ve değişimi keşfederek tazelenmek isteyen tüm dekorasyon tutkunlarını mağazalarına davet ediyor.

Türkiye’nin en sevilen mobilya ve ev dekorasyon markası Tepe Home, yeni evlenecek çiftlere ve evini yenilemek isteyen dekorasyon severlere fırsatlar sunmaya devam ediyor. Yenilenen mağaza konsepti ve yeni koleksiyonu ile doğalın sıcaklığını kent senteziyle birleştiren ve yaşam alanlarını çağdaş ve sofistike bir görünüme kavuşturan Tepe Home, etiketin yarısı bizden kampanyası ile tüm evleri değişime davet ediyor.

50 yıla yaklaşan deneyimin ürünü yeni koleksiyonlarının heyecanı, güzelliği ve enerjisi ile bambaşka yaşam alanları sunan Tepe Home, farklı hayat tarzlarını düşünerek kurguladığı stillerde estetik, fonksiyon, form, doku ve renkleri, 1. sınıf malzeme ve işçilikle yeniden yorumlayarak keyifli ve alternatif yaşam alanları oluşturdu. Ev dekorasyonunda ihtiyaç duyulan tüm mobilya, aksesuar ve tamamlayıcı ürünleri ile tek mekanda sınırsız imkan sunan Tepe Home, moda trendlerini evinize taşıyor. Özgürce şekillenen oturma grupları, köşe koltukları, göz alıcı zarafetiyle yemek odası takımları, modern hayata ayak uyduran tamamlayıcı aksesuarları, farklı kumaş seçenekleriyle sandalyeleri, sadeliği şıklık ile bütünleştiren yatak odası takımları ve sonsuz dolap çözümleriyle kentte yaşam kolaylaşıyor.

Tepe Home’un farklı stiller için konsept ve koleksiyon danışmanlarıyla ayrı ayrı tasarladığı koleksiyonları ile evinizde yepyeni bir değişim yaratabilir ya da tek tek seçebileceğiniz rengarenk berjerler, puflar, TV Üniteleri, sehpa, dresuar ve tamamlayıcı ürünlerle evinizi yepyeni bir ruha kavuşturabilirsiniz.

Profesyonel fikir ve çözümlerle değişim ve yenilenmeyi keşfetmeye davet eden cazip kampanyadan faydalanmak isteyen tüm dekorasyon tutkunlarını Tepe Home mağazalarına bekliyoruz.


Paylaş:

Dekorasyon


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-12-10 12:56