RÜYAKENT KONUTLARI

KONFOR VE EKONOMİ BİR ARADA

Projeyi Takip Et
Çameli / Denizli
Konut Sayısı : 44
Konut Seçenekleri : 4+1,7+1
Metrekare Aralığı : 175
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 435000
DEMİRTEN İNŞAATDEMİRTEN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
*Konum Cinkaya Bulvarı
*Sitede 2 Blok bulunmaktadır.
*Bodrum+Zemin+8 katlıdır.
*Her katta 4 daire bulunmaktadır.
*Zemin katlarda işyeri bulunmaktadır.
*Normal katlardaki toplam daire sayısı 64'dür.
*Daireler 3+1 ve Brüt 170 m² dir.
*Isınma Doğalgazlı Merkezi Sistem.
*Sıcak su ve ocak Doğalgazlı Bireysel Sistem.
*Sitede kapalı ve açık otopark bulunmaktadır.
*Sitede sosyal tesis alanları (çocuk parkı, basketbol sahası, açık alan fitness, görsel havuz vb.) bulunmaktadır.
 
Huzurlu bir dünyanın kapılarını aralıyoruz…
 
Denizli'nin en yaşanır bölgesindeki yeni evinize bayılacaklar. Neden mi? Çünkü herşeyin iyi planlandığı site içerisinde, çünkü çok güvenli. Tertemiz havası, yaz sıcağında esen rüzgarı, bahçesindeki spor yapabileceğiniz spor aletleri, görsel havuzu ile sağlıklı ve huzurlu bir yaşam konsepti.
 
Rüyakent, Denizli merkeze 15 dakika araç mesafesinde. Belki de Yeni Denizli'nin göbeğinde diyebiliriz ki, hastaneler, adliye, spor tesisleri ve birçok büyük projenin gerçekleşmeye devam ettiği bölge artık Denizli'nin kalbi oluyor. Dolayısıyla Rüyakent Konutları gün geçtikçe kazançlı bir emlak haline geliyor. Bu karlı yatırımdan faydalanmak için lüksü standart kabul eden fakat hiçbir konuda aşırıya kaçılmayan proje ekonomik bir ev sahibi olmanın kapılarını da aralıyor.
 
Sizleri bu seçkin ve karlı projeye ortak etmek istiyoruz. Huzuru ve mutluluğu bizimle yakalayın!
 
Rüyakent'te yaşamak için çok sebep var…
 
Tertemiz havası, bünyesindeki açıkhava oturma ve gezinti alanları, görsel havuz, çocuk oyun parkı, açık alan spor aletleri, basket sahası, koşu parkuru, site sakinleri için hazırlanan kapalı otoparkı, misafirleriniz için açık otopark, güvenlik, merkezi doğalgaz ısıtma, düşük aidat, güvenlik interkom sistemi, merkezi uydu sistemi, multi sistem klima tesisatı ve hayatınızı kolaylaştıracak daha birçok sebep sizi Rüyakent'te bir daire sahibi yapacak.
 
GÜVENLİ BİR HAYAT
 
Güvenlik odası ile site giriş çıkışlarının kontrol edildiği ve kameralarla site içi güvenliğin sağlandığı projede siz ve aileniz huzur içinde yaşayabilirsiniz.
 
Site duvarları ile sınırlanan bahçe, güvenlik ve yangın sistemi bulunan kapalı otopark ile araçlarınız da kontrol altında olacak.
 
KONFOR VE EKONOMİ BİR ARADA
 
Rüyakent'le birlikte lüksler standart haline geldi. Projede hayatınızı kolaylaştıracak tüm unsurlar düşünülürken gereksiz hiçbir detaya yer verilmiyor. Yaşam standardı anlamında marjinal fayda elde etmek için planlanan proje eksiksiz bir konfor sunuyor.
 
SOSYAL TESİS ALANLARI
 
* 1.375 m2 alanlı, yangın tesisatlı, otopark ile bina bodrum katı bağlantılı, yeraltı (yeşil alan altında) kapalı otopark.
* Açık alan misafir otoparkı
* Site girişinde güvenlik
* Ortak peyzaj alanı içinde bir adet görsel suni gölet
* Basketbol sahası
* Yeşil alan içinde oturma grupları, piknik masaları
* Çocuk parkı
* Açık alan spor aletleri
* Site yeşil alan çevresinde koşu parkuru
* Tüm siteyi çevreleyen güvenlik duvarı
 
ULAŞIM
 
İzmir asfaltına 5 dk. şehir merkezine araçla 15 dk. mesafede. Adalet parkına 6 dk., Servergazi Devlet Hastanesine sadece 10 dk. Rüyakent aynı zamanda, alışveriş merkezleri, hastane, spor sahaları, park ve yeşil alanlarla içiçe bir konumda. İlköğretim ve lise düzeyindeki okullara oldukça yakın ve toplu ulaşım araçlarının da güzergahı üzerinde bulunmaktadır.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomdenizlicameli-yeni-konut-projeleridemirten-insaat-ruyakent-konutlari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451