Adanuspark'ta 25-26 Mayıs fırsat günleri olacak!

Adanuspark standına gelin yüzde 1 peşinat ödemeyin, hemen taşının!
Adanuspark'ta 25-26 Mayıs fırsat günleri olacak!

Şehrin yeni çekim merkezi Kartal’da lüksün kapılarını Adanuspark projesi ile aralayan Çukurova Gayrimenkul daire sahibi olmayı kolaylaştıran bir kampanyaya hazırlanıyor. 25-26 Mayıs tarihlerinde İçerenköy Carrefour’da yer alacak Adanuspark standına gelenler “yüzde 1 peşinat bizden” fırsatı yakalıyor! Adanuspark standına gelip ön talep formu dolduran ve bir ay içinde ev alanlar peşinat ödemeden adalar ve deniz manzaralı projede hemen oturabilecekleri bir daireye sahip oluyor. Kampanyada banka kredisi ve peşinatı bir yıl erteleme imkanları da sunuluyor.

Hafta sonuna özel kampanyayla Adanusparklı olmayı kolaylaştırdıklarını belirten Çukurova Gayrimenkul Satış Müdürü Nuray Yıldız, yüzde 1 peşinat hediyesine ek olarak iki farklı ödeme seçeneği sunduklarını anlattı. Yıldız, “Birinci seçenekte peşinatın yüzde 17’si altı ay, yüzde 17’si bir yıl sonra ödeniyor. Yüzde 65’lik banka kredisi ise bir yıl sonra ödenmeye başlanıyor. İkinci seçenekte peşinatın yüzde 24’ü bir yıl sonra ödeniyor. Yüzde 75 oranında banka kredisi ödemeleri ise hemen başlıyor.” dedi.

Metroya 500 metre yürüme mesafesinde, adaların tam karşısında…

Lüksün ve konforun kapısını aralayan Adanuspark’ta 3 blokta büyüklükleri 73 ila 287 metrekare arasında değişen daire tipleri bulunuyor. Dairelerin yüzde 70’inin adalar ve deniz manzaralı olduğu Adanuspark, Kartal Real AVM’nin hemen yanında yer alıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10-15 dakika, Kartal İstanbul Deniz Otobüslerine ve Kartal Demiryolu İstasyonu’na araçla 5 dakika uzaklıkta bulunan Adanuspark, Kartal-Kadıköy metro durağına 500 metrelik yürüme mesafesinde.

Projede güneşlenme terası, yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, koşu parkurları, yürüme parkurları, basketbol sahası, fitness salonu, hobi salonu ve kafe gibi pek çok sosyal imkân bir arada sunuluyor. Yüzde 80’ninin yeşil alana ayrıldığı Adanuspark’ta daire sahiplerinin kullanabileceği hobi bahçesi ve kapalı otopark yer alıyor.

Adanuspark’a www.adanuspark.com web adresinden ve 0216 671 14 14 numaralı telefondan ulaşmak mümkün.


Paylaş:

HABERLER