ADANUSPARK

Projeyi Takip Et
SOĞANLIK MH. YALNIZ SELVİ CAD. BEKTAŞ SOK. (REAL MARKET DEPO GİRİŞİ) NO:3 Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 180
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,5+1
Metrekare Aralığı : 74
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 265000
ÇUKUROVA İNŞAATÇUKUROVA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Kartal'ın en prestijli projelerinden olan Çukurova Adanus Park, Kartal-TEM bağlantı yolu üzerindeki 10 bin m2 arazi üzerine 180 adet daire olarak inşa ediliyor. Aile olgusu öneminin bilinciyle Çukurova Adanus Park, daire sayısını ve metrajlarını güvenli, ferah ve huzur içinde yaşanılması üzerine kurulmuş rezidans konforunda bir projedir.

E-5 karayolu ve TEM otoyolu bağlantı noktasında Çukurova Adanus Park bölgenin stratejik açıdan önemli bir konumunda yer alıyor. Kartal Kentsel Dönüşüm Projesinin dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid'in projelendirdiği yepyeni bir kent yapılanmasının, marina, liman ve sosyal komplekslerin bulunduğu önemli noktaların yanı başındadır.

En son deprem yönetmeliğine uygun yüksek inşaat kalitesiyle Çukurova Adanus Park projesi maksimum dayanımlı sert kaya zemin üzerine inşa edilmektedir.

Çukurova Adanus Park projesinin yüzde 84'lük bölümü yeşil alana peyzaj uygulaması olarak ayrılacaktır. Açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk oyun parkı, yürüme parkuru, basketbol sahası, fitness salonu, hobi salonu gibi sosyal tesislerin de bulunduğu projede Çukurova Gayrimenkul & İnşaat'ın çevre duyarlılığı bilinciyle otoparkları da tamamen yer altında olacak. Her daireye en az bir araçlık kapalı, misafir araçlar için de açık otopark tahsis edilecektir. Konutların hemen altında ise daire sahibine sunulacak müstakil depo alanı evinizdeki fazla olan her şeye yer verecektir.

Çukurova Adanus Park projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 olarak sadece 180 adet daire toplam üç blokta bulunmaktadır. Brüt olarak 73,25 m2, 127,15 m2, 128,36 m2, 155,83 m2, 164,55 m2, 287,00 m2 olan daire tipleri ile ihtiyacınıza yönelik en isabetli seçeneği belirleyebilirsiniz.

İç Resimler

ADANUSPARK İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yeni-konut-projelericukurova-insaat-adanuspark): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451