ÇUKUROVA TOWER

İstanbul Kartal'da Çukurova Gayrimenkul tarafından inşa edilen Çukurova Tower projesine ait tüm detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

Projeyi Takip Et
Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No:85 34873 Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 253
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 42-169
Teslim Tarihi : 2014-10-01
Fiyat Aralığı : 159.000 - 830.000
ÇUKUROVA İNŞAATÇUKUROVA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul Kartal’da inşa edilen Çukurova Tower projesi, Kartal Adalet Sarayı’nın, Kartal metrosunun ve sahil yolunun yanı başında, Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20 dakika mesafede yer alıyor. Proje Çukurova Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Adana’da kurulan, inşaat sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip Son Grup’un iştiraklerinden olan Çukurova Gayrimenkul, kısa bir süre önce Adanus Park projesini tamamlamıştı.

 

36 katta 238 konuttan oluşan projede büyüklükleri 42 ile 169 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Tago Mimarlık tarafından projelendirilen Çukurova Tower, adaları da içine alan geniş bir manzaraya sahip. Ekim 2014′te tamamlanacak projede, rekreasyon alanı projenin yüzde 90′ını kaplıyor. Gri, siyah, bej, ahşap, metal, su ve çim yeşili renkleri öne çıkıyor. Çukurova Tower projesinde konut fiyatları 126 bin liradan başlıyor.
 
Çukurova Tower’da yer alan açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi, hayatın keyiflerinden yararlanmak isteyenlere hitap ediyor. Tesisteki yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası ve spor merkezi, sporu günlük yaşamının bir parçası haline getirenlere kolaylık sağlıyor.
Çocuk oyun alanları, sinema salonu ve kafe-bar eğlenceyle yaşamı buluştururken; puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back-Up tarafından sunulan 7/24 Konut yardımı ve concierge hizmetleri, Çukurova Tower sakinlerinin yaşam standardını yükseltiyor.
 
Yüzde 92′sinin yeşil alana ayrılan projede enerji tüketimini azaltan ısı yalıtımı, CO2 salınımını kontrol altında tutan sensör sistemi gibi çevreye duyarlı özellikleriyle dikkat çeken proje; geniş camları ve 3,4 metrelik kat yüksekliğiyle ferah bir yaşam alanı sunuyor. Ahşap masa ve banklarda günün her saati piknik yaparak, oyun bahçesindeki çocukları seyrederek açık havanın keyfi daha fazla çıkarılıyor; gerginlikten uzak yaşanıyor. Spor alanının çevresindeki ıhlamur ağaçları, girişte ve açık otopark çevresindeki çimenler üstündeki çiçek dokusu ise huzuru arttıran diğer etkenler arasında yer alıyor.

İç Resimler

Kat Planları

ÇUKUROVA TOWER İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yeni-konut-projelericukurova-insaat-cukurova-tower): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451