AFRAZE KARTAL PROJESİ

Projeyi Takip Et
Cevizli Mah. Köroğlu Cad. No:3 Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 135
Konut Seçenekleri : 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 108 - 185 m2
Teslim Tarihi : Mayıs 2019
Fiyat Aralığı : 549 bin TL- 1 milyon 660 bin TL
AYDINLAR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECEAYDINLAR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Aydınlar İnşaat güvencesi ve AYD Plus markası ile Kartal Cevizli bölgesinde hayata geçecek olan Afraze Kartal projesi, Mimar Ömer Çamoğlu imzalı modern mimarisiyle bölgenin yeni ikonu olarak hayat buluyor.

Çok amaçlı fitness salonu, lobi, danışma, açık ve kapalı otopark, sığınak, profesyonel yönetim ve güvenliğiyle özel çözümler üreten Afraze Kartal projesi, sizi ailenizle huzurlu ve modern bir yaşama davet ediyor.

Afraze Kartal projesi Mimar Ömer Çamoğlu imzası taşımaktadır. 1978 yılında kurulan Çamoğlu Mimarlık, ürettiği projeler ile ulusal ve uluslararası tasarım yarışmalarında birçok ödüle layık görülmüştür.

"Birbirini tekrarlamayan, farklı, özgün, fonksiyonel, dönüşebilir, fleksibl, enerji tasarrufuna özen gösteren, dış görünümüyle bulunduğu yere değer katan ve benzeri kriterleri dikkate alarak yapılan çok yönlü tasarımları seviyorum."

Afraze Kartal, Metro istasyonu ve Anadolu Adliye Sarayı'na yürüme mesafesindeki merkezi konumunun yanı sıra 7. kattan itibaren hakim olduğu Marmara Denizi ve Adalar manzarası sayesinde benzersiz bir keyif sunuyor.

24 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip tek bloktan olusan Afraze Kartal, 135 bağımsız bölüm, 9 adet mağaza, 10 adet home ofis ve 116 adet konuttan oluşmaktadır. Afraze Kartal’da; tüm beklentileri karşılamak üzere özel olarak projelendirilmiş brüt 100m2 2+1 dairelerden, 250m2 4+1 dairelere kadar farklı konut seçenekleri bulunmaktadır.

 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutafraze-kartal-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451