A'la Erenköy 700 Bin TL'den Başlıyor

Bağdat Caddesi’ne 150 metre mesafede yer alan proje, Erenköy’ün en değerli noktasında yükseliyor.
A'la Erenköy 700 Bin TL'den Başlıyor

KentArt İnşaat Erenköy'de Kentsel Dönüşüm için örnek olan A'la Erenköy projesine imza attı. Proje'nin her katında 4 daire mevcut ve 3 cepheden de deniz görülmekte.

ERENKÖY’DE KENTSEL DÖNÜŞÜM İÇİN START VERDİ
 
Kentsel dönüşüm çalışmaları içinde başarılı bir örnek olarak öne çıkan proje, A’la Erenköy markasıyla lanse edildi.
Bugüne dek Yeşil Belgrad  Evleri, Sıraevler, Yeshill, Villa Altınoluk, İpek Apartmanı, Emirtaş Evleri, Kartal Evleri projelerinin yüklenici firması olarak inşaat sektöründe faaliyet gösteren Kent Art İnşaat, şimdi A’la Erenköy projesiyle Erenköy’de örnek bir projeye imza atıyor.
 
Bağdat Caddesi’ne 150 metre mesafede yer alan proje, Erenköy’ün en değerli noktasında yükseliyor.
 
KENTSEL DÖNÜŞÜM KAPSAMINDA AVANTAJLARA SAHİP
 
A+ bir konut projesi olarak öne çıkan A’la Erenköy, kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilerek bir çok avantaja sahip oluyor. Kentsel dönüşüm projesi olmasının en büyük avantajı olarak dikkat çeken %1 KDV uygulaması da böylesine değerli bir bölgede inşa edilen projeye kıyasla A’la Erenköy’ü öne taşıyor.

SATIŞLAR BAŞLADI.
 
FİYATLAR
 
54 daireden oluşan projenin tamamı 2+1 daire tiplerinden oluşturuldu ve bölgenin ihtiyaçlarına ve yaşam tarzına yönelik tasarlandı. 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışların başladığı A’la Erenköy’de daire fiyatının %25’i peşin, kalan kısmı ise vade farkı, faiz, banka kefil olmadan  50 aya kadar taksitlendiriliyor.
 
YIKIM İŞLEMLERİ TAMAMLANDI
 
Yıkım işlemlerinin tamamlanarak inşa çalışmalarına başlanan A’la Erenköy’ü hayata geçiren KentArt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Aydemir; “İstanbul’da, özellikle şehir merkezinde arsa stoğu tükenmiş durumda. KentArt olarak İstanbul’un dışına çıkmadan şehrin merkezinde projeler inşa etmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle planlamaları devam eden projelerimizin büyük kısmını kentsel dönüşüm projeleri kapsıyor. Biz bu anlamda şehir merkezinde kentsel dönüşüm projeleri gerçekleştiren bir firma olarak öne çıkıyoruz. Erenköy’de yıkım işlemlerini tamamlayarak, inşasına başladığımız A’la Erenköy de bu projelerimizden biri. A’la Erenköy ile başarılı bir kentsel dönüşüm projesine başladık. Tüm süreçlerinde başarılı bir şekilde ilerlediğimiz A’la Erenköy’ün örnek niteliğinde bir proje olacağı kanaatindeyim. Ayrıca yüksek yatırım potansiyeliyle de dikkat çeken bir proje inşa ediyoruz. Bugün 700 bin TL’ye satışa sunduğumuz dairenin 1 yıl sonra 1 milyon 250 bin TL civarında bir fiyata ulaşacağını söyleyebilirim.” dedi.


Paylaş:

HABERLER