A'LA ERENKÖY

Projeyi Takip Et
Erenkoy Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 54
Konut Seçenekleri : 2+1
Metrekare Aralığı : 150
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 2376000
KENTART İNŞAATKENTART İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

54 daireden oluşan bir Kentsel Dönüşüm projesidir. Eminbey apartmanı sakinleri Kentart İnşaat’ın projesini beğenerek Kentart ile anlaşmışlardır.

Bünyesinde 25 yıllık deneyim, Ayçoka ve Emirtaş gibi firmaları barındıran Kentart, A’la Erenköy projesi ile depreme dayanıklı, çağdaş bir yaşam inşaa edecektir.

İçersinde fitness alanı, kapalı otopark, olan Akıllı Ev sistemleri ile donatılmış bir yapı olan A’la Erenköy, Bağdat Caddesi’nde bulunan projelere göre önemli poztif farklar içerecektir.

Profesyonel site yönetimi bir Garanti Koza kuruluşu olan Koza Yönetim tarafından yapılacaktır. Ayrıca inşaatın her aşaması ISO 9001 kalite güvence sistemi ile denetlenecektir. Yasal yapı denetim kontrollerine ilave olarak Kentart tarafından getirilen ilave kalite anlayışı ile müşterilerimiz için mutlu yaşam yuvaları inşa edilecektir.

Kadıköy’e bağlı Bağdat Caddesi bölgesinde, Erenköy Kız Lisesi’ne 250 metre mesafedeki projemiz ulaşım açısından merkezi konumu ile dikkat çekmektedir. Bağdat Caddesi’ne yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca 14 kat yüksekliği ile bir çok deniz manzaralı daireye sahip olacak olan A’la Erenköy projesi, İstanbul, Kadıköy’de, Bağdat Caddesine yürüyüş mesafesinde konumu ile Erenköy ve Göztepe’nin kesişim noktasındadır.

Proje Ayrıcalıkları

    Merkezi Konum: İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy’de, Erenköy – Göztepe keşsim noktası, Bağdat Caddesine 150 metre mesafededir.
    Deniz Manzarası: 14 katlı olan A’la Erenköy projesi, muhteşem deniz manzaralıdır.
    Kentsel Dönüşüm: Eminbey apartmanı yıkılarak yerine A’la Erenköy projesi inşa edilmektedir.
    % 1 KDV avantajı :Kentsel Dönüşüm projesi olması dolayısı ile % 1 KDV avantajı A’la Erenköy için en önemli fark yaratan ayrıcalıklardandır.
    Otopark: Her daire için otopark imkanı bulunmaktadır. Ayrıca misafir otoparkı ile ayrıcalıklı bir projedir.
    Asansör: Her katta 4 daire ve 4 asansör bulunmaktadır. Daire başına 1 asansör ile hiçbir maliyetden kaçınılmamıştır. Asansörler kapalı garajdan başlayarak en üst kata kadar çalışacaktır. Marka olarak Kone veya muadili olacaktır.
    Diafon ve Görüntülü izleme: Bina girişleri ve önemli noktalar kamera ile izlenecek ve kaydedilecektir. Ayrıca evlere görüntülü diafon sistemi konulacaktır.
    Jeneratör: A’la Erenköy projesinde ortak alan aydınlatma, güvenlik, hidrofor gibi yerleri herhangi bir elektrik kesintisine karşı sürekli hizmette tutmak için jeneratör bulunmaktadır.
    Su Deposu: Acil durumlar ve su kesintilerinde veya su rejimindeki düşmelerde daire sakinlerinin etkilenmemeleri için su deposu ve hidrofor bulunmaktadır.
      Isıtma ve payölçer : A’la Erenköy merkezi sistem ile ısıtılacaktır. Her daire payölçer sistem ile donatılacaktır.
     Klima: Her daire salon ve yatak odasına A+ Arçelik klima cihazı konulacaktır.
     Elektrik ve Telefon Tesisatı:  TSE ye uygun olarak onaylanış elektrik tesisat projesine bağlı kalınarak uygulama yapılacaktır. Her daireye telefon, televizyon, internet, anten kablo hatları döşenecektir. Bina elektriği topraklaması yapılacaktır. Tüm anahtar ver prizler Viko marka veya muadili olacaktır.
     Kapılar: Daire giriş kapıları en az 2 cm saç kapılı TSE’ye uygun Kale marka veya muadili olacaktır. Dış yüzey ahşap kaplı, çift kilit sistemi ve güvenlik mandalı olacaktır. İç kapılar modern masif kaplama olacaktır.Mutfak kapısı camlı olacaktır.
     Pencere ve Doğrama: Dairelerin tüm pencereleri 7 cm PVC doğrama, Pimapen veya muadili marka olacaktır. Camlar 4+12+4 mm kalınlığında çift ısı yalıtımlı Şişecam veya muadili olacaktır. Penceler çift açılımlı olacaktır.
    Panjur: Salon penceresi otomatik, diğerlerinde ise manuel monoblok panjur sistemi olacaktır.
    Parke: Salon ve odalar Şerifoğlu veya muadili masif parke döşenecektir.
    Mutfak: Mutfak dolapları Linea Dekor veya muadili olacaktır. Zemin Çanakkale seramik olacaktır. Armatürler ECA marka olacaktır.
    Banyolar: Jakuzi küvetli olacaktır. Tuvalet taşı Vitra veya muadili marka olacaktır. Duvarlar tavana kadar Çanakkale seramik fayans döşenecektir.  Hilton lavabo yapılacaktır. Armatür ve musluklar ECA veya muadili olacaktır.
    Peyzaj: A’la Erenköy projesi geniş bir bahçeye sahiptir. Çevresi duvar ile sınırlanacak, duvarlar süsleme tuğlası ile dekor edilecektir. Bahçede ağaçlandırma ve peyzaj uygulaması yapılacaktır. Harekete duyarlı sensör ile aydınlatma tesisatları ve ekonomik ışıklandırma yapılacaktır.


İSTER YATIRIM YAP, İSTER OTUR
Bu fırsat kaçmaz!

A' la Erenköy Projesi satışa çıkar çıkmaz Erenköy' de yatırım yapmak isteyen insanların ilgi odağı oldu.

Bağdat Caddesi' ne olan konumu, deniz manzaralı muhteşem daireleri ve %1 KDV oranıyla dikkatleri üzerine toplayan A' la Erenköy, esnek ödeme seçenekleriyle de ön planda.

A' la Erenköy 700.000 TL' den başlayan fiyatlarıyla, hem yatırımcılar hem da daire sahibi olmak isteyen aileler için kaçırılmayacak bir fırsat olarak görülüyor.

ERENKÖY' ÜN YENİ GÖZDESİ
A' la Erenköy

İstanbul' da fırsatları kovalayan yatırımcıların yeni gözdesi A' la Erenköy, İstanbul' un en güzel semtlerinden birinde, Erenköy' de yükseliyor!

Merkezi konumu ile yaşamın merkezinde yer alan projede daireler, 50 ay vade ile satışa sunuldu. Projede kefil yok, banka faizi yok, vade farkı yok! Eşsiz ödeme kolaylığı sayesinde, Erenköy' de daire sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
 
FAİZ YOK, KEFİL YOK, BANKA KREDİSİ YOK

Erenköy' de 50 Ay Vade ile Daire Sahibi Olma Fırsatı

Kentart İnşaat' ın Erenköy' de yaşama geçirdiği Ala Erenköy Projesi' nde daire sahibi olmak çok kolay. Ödemeler kredisiz, faizsiz ve kefilsiz olarak 50 aya kadar vadelendiriliyor. Kendi ödeme planınıza kendiniz karar veriyorsunuz. İster ara ödemeli, ister ara ödemesiz, esnek ödeme seçenekleriyle A' la Erenköy, bu seçkin semtte daire sahibi olmak isteyen tüm aileleri satış ofisine davet ediyor!

ERENKÖY' DE MUHTEŞEM YATIRIM FIRSATI

Yatırımlarınız için doğru adres

İstanbul' da kazançlı yatırım deyince akla gelen isimlerden biri olmuştur Erenköy. Hem şehrin kalbinde yer alıp hem de huzurlu ve nezih bir semt olarak kalabilmiş Erenköy, şüphesiz her daim yatırımcıların yüzünü güldürmeye devam edecektir.

700.000 TL' den başlayan fiyatlarla satışa sunulan A' la Erenköy Projesi, yatırımcıların ilgisini çekmeyi çoktan başardı bile. Daire fiyatlarının proje tesliminde değerini katlayacağı şimdiden yatırımcıların öngürüleri arasında.

İstanbulda yatırım nerede yapılır sorusu hep aklımıza gelir. Belli başlı il ve ilçelerde daire satışlarına ilgi vardır. Bunlardan biri de Erenköy.
Erenköy' de yatırım neden yapılmalıdır?
İstanbul içinde olağan bir yer olmayan Erenköy, çevresi ve geçmişiyle bilinen bir yer. Yatırım için en verimli yerlerden biri. Daire alım satımında hem kolaylık yaşarsınız, hem oturacağınız iyi bir semt, hem de herkesin bildiği bir yer.

Proje Lokasyonu

Erenköy/İstanbul T. 0216 999 90 10
Eremköy kız lisesine gelin. Erenköy kız lisesi solunuzda kalacak şekilde 150 metre gidin. Sağa dönün. Solunuzda tren yolu kalsın. Dr. Rıfat Pasa Sokagı sağda 2. Apartman Emin Bey apartmanı yerinde A’la Erenköy projesi

Kentsel Dönüşüm

Çarpık kentleşme ve buna bağlı olarak gelişen sağlıksız konutlar İstanbul'un deprem faktörüne karşı tehlike arz ederken, şehrin modern yüzüne de yakışmayan bir duruş oluşturuyor. Buna karşın geliştirilen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla İstanbul yenilenirken, bu alanda bir çok proje inşa eden KentArt, şimdi de Erenköy'ün merkezinde A'la Erenköy'ü hayata geçiriyor. Kentsel dönüşüm alanındaki tecrübesini ve birikimini A'la Erenköy'e taşıyan KentArt, şehrin merkezinde lüks ve avantajlarla dolu bir proje oluşturuyor. A+ bir konut projesi olarak öne çıkan A’la Erenköy, kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilerek bir çok avantaja sahip oluyor. Kentsel dönüşüm projesi olmasının en büyük avantajı da %18'lik KDV uygulamasından etkilenmeden %1 KDV'ye tabi tutulması. Bagdat Caddesi, Caddebostan ve Ethem Efendi'ye çok yakın bir noktada, Erenköy gibi bir semtte konumlanan bir proje açısından da %1'lik KDV uygulaması büyük bir avantaj olarak öne çıkıyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları


Warning: mysqli_fetch_assoc() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/karip/solaris/class/mySQL.php on line 244

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikadikoy-erenkoyyeni-konut-projelerikentart-insaat-ala-erenkoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451