MUTLU CENTER GÖZTEPE

Projeyi Takip Et
Yumurtacı Abdibey Cad. No:128 Merdivenköy Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : Aralık 2020
MUTLU TURİZM İNŞAATMUTLU TURİZM İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Mutlu İnşaat tarafından İstanbul'da kentsel dönüşümün en yoğun yaşandığı yerlerden bir tanesi olan Fikirtepe'de inşa edilen Mutlu Center Göztepe projesinin daire fiyatlarını, ödeme seçeneklerini ve planlarını, daire büyüklüklerini, daire tiplerini, daire teslim tarihini, nerede olduğunu haberimizde bulabilirsiniz.


Mutlu İnşaat tarafından İstanbul/Kadıköy/Fikirtepe'de inşa edilen Mutlu Center Göztepe projesi ön satış talep aşamasındadır. Dolayısıyla Mutlu Center Göztepe projesine dair birçok detay henüz açıklanmadı. Mutlu Center Göztepe projesi daire fiyatları, ödeme seçenekleri ve planları, daire büyüklükleri, daire tipleri açıklandığında ve daha fazla görseli, kat planları yayınlandığında haberimiz güncellenecektir. Bölgeye canlılık getirmesi beklenen Mutlu Center Göztepe projesinde daire teslim tarihi Aralık 2020 olarak belirlenmiştir.


Mutlu Center Göztepe projesi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için aşağıda yer alan formu doldurabilir ya da firmanın iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


MUTLU CENTER GÖZTEPE İLETİŞİM BİLGİLERİ


Yumurtacı Abdibey Cad. No:128 Merdivenköy Kadıköy / İSTANBUL
Tel. 0580 259 60 41
Faks. 0216 577 42 25

[email protected]

Dış Resimler

MUTLU CENTER GÖZTEPE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutmutlu-center-goztepe-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451