Annelik zevkini doruğa çıkaracak proje: Uptown

Ankara İncek’te doğanın kucağında yükselen 36 katlı Uptown Konut Projesi, vereceği hizmetler sayesinde annelere çocukları ile daha fazla ilgilenme imkanı sunacak
Annelik zevkini doruğa çıkaracak proje: Uptown

Lema Grup ortaklarından Emre Katırcı, gerek mimari anlayışı gerekse işletme kurgusunun Uptown Projesi’ni sosyal etkinliklere verdiği önem ile bir adım öne çıkardığını dile getirdi.

Büyük projeler inşa edilirken içindeki sosyal donatılar ve verilecek hizmetlerin “mutlu yaşam” için büyük önem taşıdığının altını çizen Katırcı, “Biz de bu projeyi hazırlarken ilk olarak aile sakinleri için konforu düşündük. Bizim projemizin parçası olacak anneler ve çocukları, her açıdan daha şanslı olmalıydı. Bu kapsamda doğanın içinde yer alan ve Ankara’yı kuşbakışı izletecek projenin sosyal donatıları da en ince detaylar düşünülerek tasarlandı” dedi.

“Çocukların mutluluğu annelerin mutluluğudur”

Emre Katırcı, Uptown Club çatısı altında anneler Gym Town’da  spor yapıp günün stresini atarken, aynı zamanda 6-12 yaş arasındaki çocuklarını oyun oynamaları, güzel vakit geçirmeleri  için Kids Town’a bırakabileceklerini belirterek, şunları söyledi:

“Anneler, çocuklarını buraya bıraktıklarında sorumluluk, gelişim uzmanlarında olacak. Ayrıca daha küçük çocuklar, ebeveynleri ile burada vakit geçirebilecek. Çocukların mutluğu annelerin mutluluğudur.

Özellikle çalışan anneler için uzayan bir toplantı, trafik, evdeki yardımcının gelemediği günler, aile desteğinin de yeterli olamadığı zamanlarda okuldan eve gelen çocuklarını karşılayamama sıkıntısı ciddi bir sorundur.

Çocukların hem  ders çalışması hem de iyi vakit geçirmelerini sağlayan Kids Town,  sağlıklı ara öğünler yiyerek beslenmelerini dahi sağlayabileceğiniz özel bir kulüp hizmeti verecektir. Kids Town‘da uzman eğitmenler eşliğinde çocuklarınız oradan oraya taşınmadan, yorulmadan  ödevlerini tamamlamış, arkadaşları ile de iyi vakit geçirmiş şekilde size teslim edilecek. Ayrıca saat 19.00 sonrasında talebe göre özel bakıcı  hizmeti de sağlanabilecek. Kids Town’daki tüm hareketleri kamera sistemi ile bulunduğunuz ortamdan izleyebileceksiniz.''

Evleriniz hep derli toplu kalacak

Çalışan annelerin en önemli sorunlarından birisinin de evden çıkarken ardında derli toplu bir ev bırakmak olduğunu anlatan Katırcı, şunları söyledi:

 “Sabah kahvaltısı sonrasında sofranın toplanması, bulaşıkların yerleştirilmesi, dairenin havalandırılması, mutfağın temizlenmesi, çamaşır ve bulaşık makinelerinin çalıştırılması, tuvaletlerin hijyenik biçimde temizlenmesi, yatakların ve evin toplanması gibi pek çok ayrıntıyı içeren görevlerin hepsini yerine getiremediğinizde huzursuz olursunuz. Akşam işten eve döndüğünüzde önce sabahtan kalan işleri yapıp, sonra da yeni işlere başlamak ve hafta içi her gün aynı şeyleri tekrarlamak yerine housekeeping hizmetinden faydalanacaksınız. Anneler kendilerini otelde gibi hissettirecek bu hizmetle daha huzurlu ve mutlu yaşayacağı gibi çocukları ile çok daha fazla zaman geçirme şansı da elde edecekler.”


Paylaş:

HABERLER