UPTOWN İNCEK

Projeyi Takip Et
Yenimahalle / Ankara
Konut Sayısı : 226
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1+5+1
Metrekare Aralığı : 68
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 363000
LEMA İNŞAATLEMA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Başkent hızla yeni yüzüne kavuşuyor, değişen ihtiyaç ve beklentileri karşılayan yaşam alanları yeni bir kent kültürü oluşturuyor, dolayısıyla yaşadığımız yerin önemi artıyor.
 
Şehre hakim konumu ile Uptown; 18027m²`lik alanda, şehrin tüm elit noktalarına eşit uzaklıkta! Ankara'nın rekreasyon bölgeleri olan Mogan ve Eymir Gölleri ile büyüleyici Ankara manzarasına hakim Uptown; 36 katlı kule (dikey yapı) ve baza (yatay yapı) ile özgün bir mimari anlayış sergilemekte. Uptown`da kulenin güneş yönü dikkate alınarak konumlandırılması ile güneşi kesintisiz olarak izlemek mümkün!
 
Dilerseniz kuleden göğe uzanabilir, dilerseniz bazadan yeşile dokunabilirsiniz. Gölge düşmeyen teraslarda güneşli günler geçirebilirsiniz.
 
UPTOWN ÖZELLİKLERİ
 
YEŞİLİN DÖNÜM NOKTASI
Ön cephelerde yeşil teraslar, kat bahçeleri, yemyeşil çatılar ile Uptown`da her yer yeşil! Kendinizi titizlikle planlanmış, araç trafiğine kapalı rekreasyon alanında; su kanalları, yürüyüş yolları ve yeşillikler ile zenginleştirilmiş özgün bir mimari içinde bulacaksınız. Bakımlı bahçeleri ile her zaman tertemiz, mis gibi bir hava soluyacağınız Uptown; yüksek oksijen oranıyla sağlıklı bir yaşam vaat ediyor.
 
GÜNE RENK KATAN DETAYLAR
Uptown’da bulunan biyolojik havuz, bitkilerin doğal filtreleme özelliklerinden yararlanarak sürekli berrak ve temiz kalıyor. Bomboş rekreasyon alanlarını unutun; Uptown'da sizi doğal bir havuz karşılayacak.
 
KAPI KOMŞUNUZ KOLEJ
Uptown Ted Ankara Koleji ve Ted Üniversitesi'ne kapı komşusu olmasının yanında yakın çevresinde yer alan pek çok eğitim kurumuna da çok yakın mesafede.
 
MANZARANIZ GÖL
Uptown'da kule, Mogan ve Eymir Gölleri manzarasına hakimken; baza, doğa ile iç içe!
 
OTEL KONFORUNDA YAŞAM
Uptown’ın eve özel temizlik hizmeti, saatlik ya da dönemsel olarak faydalanabileceğiniz şekilde ayarlandı. Mutfaktaki bulaşıkların toplanması ve makineye dizilmesinden, detaylı ev temizliğine kadar yapılmasını sizin belirleyeceğiniz bütün hizmetler sadece Uptown sakinlerine özel. İhtiyacınız olduğunda kuru temizleme servisimiz kapınızda.
 
DESTEK HİZMETLERİ
Uptown, yaşayan bir konut projesi. Bu nedenle teknik destek hizmetleri birimimiz ihtiyacınız olduğu an yanı başınızda. İhtiyaçlarınızı sizin yerinize düşünen Uptown, günlük ihtiyaçlarınızı hızla giderebilmeniz için kuaför, market, spa gibi bölümlerle hizmetinizde!
 
UPTOWN'DA GÜVENDESİNİZ
Lazerli güvenlik çitleri ve nizamiye kontrollü hareketli kameralar ile maksimum güvenlikli bir sitede huzurlu bir yaşam!
 
ARACINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ
Uptown, site içi araç trafiğine kapalı. Böylece, çocukların özgürce koşabileceği ve daha sessiz, huzurlu bir ortam sağlanıyor. Uptown'ı tercih edenler ve misafirler için yeterli sayıda kapalı otopark bulunuyor. Kapalı otoparkta verilen yıkama hizmeti ile büyük bir dertten kurtulabilir, yıkama işlemi sonunda anahtarlarınızı teslim alabilirsiniz.
 
HER MEVSİM HAVUZ KEYFİ
İster güne yüzerek başlayın, ister hafta sonu aileniz ile havuz keyfi yapın!
 
ATIK SU GERİ DÖNÜŞÜMÜ
Dünyamızdaki kullanılabilir su kaynakları giderek azalıyor. Uptown, bunun bilinciyle evsel faaliyetler sonucu oluşan atık suları arıtarak; bu suları bahçe sulama, çeşitli temizlik işleri ve yangın durumunda kullanmayı planlıyor. Çünkü Uptown, onu tercih edenler kadar çevreyi ve gelecek nesilleri de düşünüyor.
 
BİYOLOJİK HAVUZ
Hiçbir kimyasal maddeye gerek kalmadan kendini temizleyebilen biyolojik havuz, bitkilerin doğal filtreleme özelliklerinden yararlanarak sudaki zararlı organizmaları ve mikropları yok etmektedir. Böylece klor kokusuz, berrak ve temiz bir havuzu izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.
 
SOLAR ENERJİ SİSTEMİ
Güneşin yaydığı ve dünyamıza da ulaşan enerji, çevresel olarak temiz bir enerji kaynağıdır. Bu nedenle Uptown, kendi enerjisini üretebilen solar enerji sistemlerine sahiptir. Uptown’da sizin için doğanın tüm mucizeleri ile işbirliği yapıyoruz.
 
AKILLI EV SİSTEMLERİ
Uptown'da her şey parmaklarınızın ucunda! Android telefon ve air mouse gibi son teknoloji ürünler ile hayatınız bir kez daha kolaylaşıyor. Air mouse ile dilerseniz kendi kurguladığınız senaryoyla mesela tatildeyken ışıkları otomatik olarak açıp kapatmak gibi; evinizdeki tüm elektrikli cihazları kontrol edebilir, dünyanın her yerinden evinize hükmedebilirsiniz.Dilerseniz internete bağlanarak; film seyredebilir, müzik dinleyebilirsiniz.
 
BİLGİNİZ OLSUN
Site yönetimi ile ilgili alınan kararlardan daha kolay, daha hızlı haberdar olmanız için; site yönetimi web sayfasından Uptown aktivitelerini takip edebileceğiniz gibi, tek bir tuşla sabah siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca, tüm Uptown hizmet ve duyurularından cep telefonunuza iletilecek kısa mesaj ile haberdar olacaksınız. Akıllı sistemle entegre çalışan bu hizmet, kendinizi özel hissedeceğiniz onlraca Uptown artısından yalnızca biri!
 
MİMARİ DETAYLAR
 
Uptown, İncek’te TED Koleji’nin yanında 18027 m² alana konumlandırılmıştır. Bölgedeki yapılaşmada en yüksek kota Uptown yerleşmektedir. Doğuda Ted Koleji, Konya Yolu, ODTÜ ve Oran Şehri yer alırken; güneyde Mogan Gölü ve Gölbaşı yer almaktadır.
 
Mimari anlayış olarak güney, güney doğu ve kuzey batı manzara yönleri olarak kabul edilmektedir. A ve B Bloklar, paralel bir yay hareketi ile güneşi en iyi açıda yakalayacak şekilde, birbirini kesmeden projelendirilmiştir.
 
Konut tipolojisinde 1+1 loft dairelerden özel teraslı dublekslere uzanan farklı büyüklüklerde konut seçenekleri; bölge genel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Sosyal alanlar A Blok'ta yer alırken; her daire için minumum 1 adet, maksimum 3 adet kapalı otopark alanı sağlanmıştır. Site içerisinde araç trafiği olmaması, güvenli bir yeşil alan oluşturulmasına olanak vermiştir.
 
A Blok 36 katlı bir kule şeklinde yükselirken, B Blok yatay hareketi ile araziye uyum sağlayarak A Blok'un 8. katına kadar yükselmektedir.
 
Uptown projesinde ürün kalitesi, verimliliği ve doğal malzeme kullanımı seçimlerde olmazsa olmaz, stratejidir. Konutlarda en sık kullanılan banyo ve mutfak mobilyaları yıpranmayı en aza indirecek birinci sınıf markalar arasından seçilmiştir. Scavolini, Linea Decor, Hansgrohe, Miele gibi kalitesi bilinen markalar ile çalışılmıştır.
 
Konutlardaki temiz kat yüksekliği 3 metreye ulaşırken, kapılar pencereler 2.40 metre yüksekliğinde çalışılmıştır. Geniş ve yüksek pencereler, ışığı maksimum oranda iç mekanlara taşımaktadır.
 
MİMARİ KONSEPT
 
Uptown, zıtlıkların uyumunu yakalayan bir proje. Yatay ve dikey yaşam tarzları günümüz konut mimarisinde birbirine alternatif konseptler olarak düşünülürken, Uptown'da bu iki yaklaşım birbiri ile bütünleşti. Yüksek katlı bloğumuz A Blok'ta göl manzarasına hakim, ufku geniş, teraslı kat bahçeli daireler yükselirken; yatay yapı olan B Blokta peyzaja hakim bir anlayış benimsendi. Arazinin tipolojisini de kullanarak bu iki farklı konsepti birlikte değerlendirdik. Böylece ortaya, her katı üzerinde farklı şekilde çalıştığımız katmanlı bir yapı ortaya çıktı.
 
İki binamızın da birbirini kesinlikle manzara olarak kesmemesini ve bütün projenin yüzünü güneşe dönmesini amaçladık. Projenin geniş kavisli bir hareket ile oluşturduğu form, yapıyı tasarım olarak da öncü bir konuma taşıyor. Daire içlerinde maksimum faydalı alan kullanımını sağlarken, dünya çapında tasarımı ve kalitesi kanıtlamış markalar ile de mahal listemizi oluşturduk.
 
Böylece Uptown, inceliklerle donatılmış ve kusursuz bir yaşam için hazırlanmış son halini alarak; bambaşka bir bakış açısı içinde yepyeni bir yaşam vaat ediyor.
 
KIDSTOWN
 
Uptown`ın muhteşem olanaklara sahip çocuk şehri! İşten geç dönmek zorunda olduğunuzda, çocuğunuz okuldan döndüğünde, eşinizle bas basa akşam yemeği yemek istediğinizde, çocuğunuz asla yalnız kalmayacak. Kidstown yardımınıza yetişecek; çocuklarınız sağlıklı ara öğünlerle beslenirken, çocuk gelişimi konusunda uzman personel gözetiminde derslerini çalışabilecek ve pek çok etkinlikten arkadaşları ile birlikte faydalanabilecekler. Kidstown 6-12 yaş grubu çocukların bakımını üstlenirken daha küçük çocukları ise ebeveynleri ile ağırlıyor. İsteğinize göre çocuk bakım hizmeti de veriyor. Kidstown istenildiğinde özel gün kutlamaları, sergiler, atölye çalışmaları, sinema günleri gibi sayısız etkinliğe ev sahipliği yapabiliyor. Keyifli saatler daha da uzun sürsün diye Kidstown'da bir de tırmanma duvarı var! Ayrıca çevre okullara çok yakın mesafede olan Kidstown; çocuğunuzun ödevleri ve eksik kaldığı ders konuları için endişe etmenize gerek kalmasın diye, etüd ve özel ders hizmetleri sunuyor. Çocuklarınız Kidstown`da eğlenceli vakit geçirirken onları kameralar ile izleyebilir, Kidstown`un aktivite programını web sitesinden ya da cep telefonu mesajlarınızdan takip edebilirsiniz. Uzay temalı açık oyun alanımızda çocuklar için sevimli bir uzay üssü hazırladık; istedik ki yıldızları daha yakından görsünler, Ay ile ilgili soruların tümünü bilsinler.
 
JOYTOWN
 
Eğlence ile dolup taşan bir bölüm hayal eden Uptown; sinema, kutu oyunları, konsol oyunları ve maç yayını bulabileceğiniz bir ortam hazırladı. Joytown'da tüm gün, muhteşem saatler geçirebilirsiniz!
 
GYMTOWN
 
Profesyonel Gymtown Eğitmenleri gözetiminde size özel boy, kilo, vücut yağ oranlarının ölçülmesi, spor aktivite kartlarının hazırlanması ile arzu ettiğiniz spor aktivitelerine katılarak sağlıklı ve zinde yaşayın! Gymtown`a üye olmak için Uptown`lı olmak yeterli. Üstelik özel dersler, kurslar ve diyetisyen gibi ekstra hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Havuz manzarasına hakim Gymtown`ın pilates salonundan; kaykay pistinden, ekstrem bisiklet alanından, sanal golf sahasından, play station, otomobil yarışı ve diğer oyun konsollarından, dans derslerinden, ortak maç yayını ve dvd salonundan yararlanabilir; tenis, bilardo, domino, tavla ve satranç turnuvalarına katılabilirsiniz.
 
GURMETOWN
 
Uptown`da bir buluşma noktanız var. Gurmetown`da gurme lezzetleri tadabilir, yemek kurslarına katılabilirsiniz. Bir fincan kahve veya romantik bir yemek için, tercih sizin.
 
SOUNDTOWN
 
Soundtown, her yaştaki müzik tutkunlarının hayallerini gerçekleştirebilecekleri özel izolasyonlu bir müzik odası! Soundtown`da amatör ya da profesyonel olarak müzik yapabilir, müzik grubunuzu kurabilir ve özel derslere katılabilirsiniz.
 
ARTTOWN
 
Arttown her yaşa uygun, özel kurslara katılabileceğiniz, el becerilerinizi geliştirebileceğiniz ve farklı yeteneklerinizi keşfedebileceğiniz bir hobi atölyesi.
 
OFFICETOWN
 
Çeşitli nedenlerle iş yerinize gidebilecek durumda değilsiniz; ama sizin için çok önemli bir toplantıyı da kaçırıyorsunuz. Bu kabusu çok iyi biliyoruz; bu yüzden Uptown, kendi ofisiniz gibi kullanabileceğiniz bir bölümle hizmet veriyor. İş planlarınızı, toplantılarınızı ve çalışmalarınızı Officetown'ın profesyonel ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

UPTOWN İNCEK İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankarayenimahalle-yeni-konut-projelerilema-insaat-uptown-incek): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451