AP İSTGATE

Projeyi Takip Et
FSM Bulv. Yeni Batı Mah. No:648 / A Metro İstasyonu yanı Yenimahalle / Ankara
Konut Sayısı : 295
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1
Metrekare Aralığı : 79 - 180 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Fiyat Aralığı : 149 bin TL-325 bin TL
ŞANİ İNŞAATŞANİ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

ApİstGate gerek lokasyon olarak, gerekse bulunduğu bölgede sıradışı tasarımı ile estetik anlayışını en üst seviyeye çıkaran bir yapı olması özelliğiyle de sizlere farklı hissettirmektedir.

Projemizde diğer projelerimizde olduğu gibi, sadece iç görsele önem veren bir anlayışla değil, yapının dış görseline de sıradışı olması konusunda özen gösteren bir anlayışa sahibiz.

Yapımızın gerek iç gerekse dış görselleri incelendiğinde, sıradan bir yapı olmadığı ve bu yapıda yaşam sürecek olan sizlerin kendisini özel hissettmesi amaçlanmaktadır.

BİR PROJEDEN BEKLEDİĞİNİZ HER ŞEY…

AP İst Gate “kusursuz yüksek standartlarda bir yaşam” felsefesinden hareketle, beklentilerinizin üzerinden bir hayat sunma fikrinin aşılandığı bir vizyonla yaratıldı.

Tüm ihtiyaçlarınızın tek bir yapı içerisinde kusursuzca çözüme ulaştırılması hedefi ile yola çıktık.

Şehir merkezinde, her türlü ulaşım, sağlık ve alışveriş olanaklarına en yakın bölgede bulunan APİstGate sizi elit yaşamın merkezi haline getirecek.

Kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu, mutlu, sağlıklı ve özel hissedeceksiniz. Hayatınızı hak ettiği alana taşıyarak elit bir yaşamın ilk adımını atacaksınız.

Şehrin içinde, karmaşanın dışında huzur, mutluluk ve sağlık sizi bekliyor…

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutap-istgate-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451