HİTTOWN ANKARA

Projeyi Takip Et
Yeni Batı Mah. 06370 Yenimahalle / Ankara
Konut Sayısı : 586
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1 , 1,5+1 , 2,5+1 , 3,5+1 , 4,5+1
Metrekare Aralığı : 65 - 199 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2019
Fiyat Aralığı : 159 bin TL-580 bin TL
HİT YAPIHİT YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Ankara’da Yeni Batı mahallesinde bulunan Hittown; adım attığınız ilk andan itibaren kendinizi evinizde hissetmeniz arzusuyla sizleri bekliyor. Konumu ile Ankara da bulunan birçok projeden ayrışan, size şehrin içinde ama şehirden tamamen izole,keyifli ve dingin bir ortam yaratıyor.

Toplam 4 blok içinde her biri özgün yaşam alanları sunan 6 tip daire seçeneğinin yer aldığı 586 daire ve 62 adet cadde mağazası ile farklı zevklere hitap ediyor. hem sakinliğin, hem alışveriş imkanının, hem de ulaşımın bu kadar kolay olduğu tek proje özelliğiyle diğerlerinden fark yaratıyor.Yanıbaşında bulunan Atatürk Olimpiyat parkı ile;yol gürültüsünden uzakta, isterseniz doğayla içiçe sakin ve huzurlu bir yaşam ortamında, isterseniz ulaşımın ve alışverişin bu kadar kolay olduğu bir noktada zamanınızı geçirebilirsiniz. İstanbul Yolu metro durağının yanında yer alan proje, hem yatırım hem de yaşamak için ideal bir konut projesidir.

Daireler tasarımıyla özgün ve butik mimarisiyle fark yaratırken aynı zamanda sunduğu geniş yaşam alanları, her cephede sahip olduğu güzel manzarası, ve kullanışlı yapısıyla en iyi imkanları sunmaktadır. Yaşayacağınız dairenin büyüklüğü ne olursa olsun, her metrekaresi kullanışlı ve huzurlu bir yaşam için tasarlandı. Renkler, kullanacağınız bütün eşyalarınıza uygun olabilecek şekilde ve huzur veren tonlamalarda seçildi. Ankara’yı rahat bir şekilde izlemek için yerden yükselen camlar kullanıldı. Geniş balkonlarında yere kadar cam yerine, kısa duvarlar olduğu için daha güvenli ve daha sıcak olacak şekilde yaşam alanları oluşturuldu.

Metro durağının çıkış kapısında yer alan projede evinize girmeden önce cadde mağazalarını dolaşarak ihtiyacınız olan herşeye kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Daha büyük bir alışveriş merkezine ihtiyaç duyduğunuzda ise hemen yanı başınızda Nata Delta avm ye birkaç adımda ulaşabileceksiniz.

İki adet site giriş olan projede;arabayla geçişleriniz için ana nizamiye, metroyu kullanan yayalar içinse metro tarafından kartlı sistemle güvenli bir şekilde giriş yapabileceksiniz.

Büyük bir peyzaj alanı içerisinde doğal bir süs havuzunun etrafında çocuklarınızla keyifle ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyun alanları, temiz havada yürüyüş yapmak istediğinizde yürüyüş parkurları, havuz kenarında dinlenebileceğiniz oturma alanları, kapalı fitness salonu ve açık otopark hizmetleriyle Hittown sizleri bekliyor...

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

HİTTOWN ANKARA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konuthittown-ankara-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451