AKKENT 6 PROJESİ

Projeyi Takip Et
Batıkent, Yenmahalle/Ankara Batıkent Yenimahalle / Ankara
Konut Sayısı : 316 konut + AVM
Konut Seçenekleri : 1+1
Metrekare Aralığı : 56 m2 - 69 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Fiyat Aralığı : 231.000 TL - 354.000 TL
ÜNAL AKPINAR İNŞAATÜNAL AKPINAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Ünal Akpınar İnşaat tarafından geliştirilen Akkent 6 projesinde daire fiyatları, ödeme seçenekleri, daire tipleri, nerede olduğu, daire büyüklükleri, daire teslim tarihi, iletişim bilgileri gibi detayları haberimizde bulabilirsiniz.


AKKENT 6 PROJESİ NEREDE?


Bulunduğu bölgenin tek ticari ve karma projesi ünvanına sahip olan Akkent 6 projesi, konumunun avantajıyla 30 binden fazla konuta hizmet verecek. Bulunduğu bölgeye yeni bir hava katması beklenen Akkent 6 projesi Ankara/Yenimahalle'nin Batıkent Mahallesi'nde yer almaktadır. Akkent 6 projesinin ana cadde kavşağı üzerinde yer almasından doğan avantajla Batıkent'in yeni iş, yaşam ve eğlence merkezi olması bekleniyor.


AKKENT 6 PROJESİNDE DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ VE DAİRE TİPLERİ


Akkent 6 projesinde 316 adet 1+1 homeofis yer almaktadır. Buna ek olarak bağımsız bir bÖlüm olarak 113 adet ticari birimden meydana gelen bir AVM'ye sahiptir. Akkent 6 projesinde sunulan 1+1 homeofislerin büyüklüğü 56 m2 - 69 m2 arasında değişiklik göstermektedir.


AKKENT 6 PROJESİNDE DAİRE TESLİM TARİHİ


Akkent 6 projesinde sunulan dairelerin ve ticari alanların teslim tarihi Aralık 2018 olarak belirlenmiştir.


AKKENT 6 PROJESİNİN SOSYAL DONALTILARI VE ÖZELLİKLERİ


Yer aldığı bölgede yapılabilecek ilk ve son AVM-Ev-Ofis karması olarak ön plana çıkan Akkent 6 projesindeki AVM seçkin ve popüler markaların yer aldığı mağazalardan meydana gelecek. Ankara'da mağaza satın alınabilinen tek AVM projesi olma özelliği taşıyan Akkent 6 projesi 120 binden fazla kişiye hizmet verebilecek.
 

  • AVM
  • 7/24 Güvenlik
  • Otopark


AKKENT 6 PROJESİNDE DAİRE FİYATLARI VE ÖDEME SEÇENEKLERİ


Akkent 6 projesinde sunulan daire fiyatları 231 bin TL'den başlamaktadır. Daire fiyatları 354 bin TL'ye kadar çıkmaktadır. Akkent 6 projesinde yer alan ticari üniteler ise 600 bin TL'den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Akkent 6 projesinde ev ya da ticari ünite sahibi olmak isteyenler kişiye özel olarak oluşturulan ödeme seçeneklerinden faydalanabiliyorlar.


AKKENT 6 İLETİŞİM BİLGİLERİ


Telefon: 0312 566 11 11
Mail: [email protected] 
Web Adresi: http://www.akkent.com.tr/akkent6/

Dış Resimler

İç Resimler

AKKENT 6 PROJESİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutakkent-6-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451