VİZYON TOWER

Projeyi Takip Et
Yeni Batı Mah. FSM Bulvarı No:650/A Yenimahalle / Ankara
Konut Sayısı : 168
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 59 - 125 m2
Teslim Tarihi : Ekim 2018
Fiyat Aralığı : 185 bin TL-393 bin TL
FORCES FİNANS VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞIFORCES FİNANS VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Şehir merkezine 15 dakika mesafedeki Vizyon Tower İstanbul Yolu Eryaman ayrımında, metroya 400m, yakın zamanda yapılması planlanan Nata Delta Avm’ye 300m, Ankara’nın en büyük orman alanlarından biri olan Atatürk Orman Çiftliği arazisine cepheli mükemmel bir konumdadır.

Şehrin hemen yanı başında tasarlanan proje, İstanbul Yolu’nun hemen üzerinde, Metroya 400m, çok yakında yapılması planlanan Nata Delta AVMÕye 300m ve AnkaraÕnın en büyük orman alanlarından biri olan Atatürk Orman Çiftliği arazisine sıfır konumda bulunmaktadır. Binanın dış mimarisi, modern çizgileriyle şehir estetiğine değer katacak, doğayla uyum içinde olacak şekilde düşünüldü. Proje içerinde yer alan 14 adet iş yeri ile marka işletmelerin ayağınıza gelmesi sağlandı. Yaşam alanlarında çocuklarınız ve sizlerin bütün ihtiyaçları düşünülerek keyifle kullanabileceğiniz oyun alanları, spor alanları, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, toplantı salonu gibi sosyal alanlar oluşturuldu.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutvizyon-tower-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451