BATI HAYAT KONUTLARI 3

Projeyi Takip Et
İlkyerleşim Mah. 1940. Cad. 1237. Sok. No:2 06370 Batıkent Yenimahalle / Ankara
BATI YAPIBATI YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

GÜVEN ve HUZUR DOLU BİR “ HAYAT”

Günümüz deprem yönetmeliklerine uygun olarak, radye temel üzerine, C30 beton kullanılarak inşa edilen Batı Hayat Konutları 3, sağlamış olduğu güvenin yanı sıra 7 gün 24 saat güvenlik görevlileri tarafından kontrol edilen ve tek noktadan giriş ve çıkışın yapılabildiği korunaklı yapısı ile sakinlerine site içerisinde huzur dolu bir Hayat sunuyor.
Hem site içerisinde, hem de yanı başında bulunan yeşil alanlar, çocuk parkı, oyun alanları, spor merkezi, yürüyüş yolları ve birbirinden konforlu daha birçok yaşam alanına sahip Batı Hayat Konutları 3'de, Batıkent'teki diğer örneklere göre farklı yapı ve tarzdaki daireler, her bir daire için en az bir araçlık otopark ile beklentilerinizi karşılamanın yanında uygun fiyat ve konforu da bir araya getiriyor.

ULAŞIMIN KOLAY OLDUĞU BİR “ HAYAT”

Ankara'nın en hızlı gelişen bölgesi Batıkent'te, merkezi konumda bulunan Batı Hayat Konutları 3, alışveriş merkezlerine, toplu taşıma ve yeşil alanlara yakınlığı ile sizlere Hayat'ı kolaylaştırıyor.
Metro ve diğer toplu taşıma imkanlarının hemen yanında bulunan Batı Hayat Konutları 3, sağlamış olduğu ulaşım avantajları ile size kendi Hayat'ınızı yaşamanız için zaman kazandırıyor.

AKILLI BİNA SİSTEMLERİ İLE RAHAT BİR “ HAYAT”

Bütün dairelerin güneş alacak şekilde tasarlandığı, modern ve akılcı bir mimariye sahip Batı Hayat Konutları 3, her anlamda rahat bir “Hayat” sunuyor. Son teknoloji ile inşa edilen Batı Hayat Konutları 3'de, enerji kesintilerine karşı tam beslemeli jeneratör ve su kesintilerine karşı su deposu yer alıyor.
Enerji verimliliği gözetilerek tasarlanan Batı Hayat Konutları 3'de; dış cephede 8 cm mantolama kullanılmış, kalorimetreli merkezi sistem ile ısınma maliyetleri düşürülmüş, asmolen döşeme sistemi ile ses yalıtımı sağlanmıştır.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutbati-hayat-konutlari-3-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451