Areon Bağ Evleri Sakinlerine İndirimli Kumsal

Areon Yapı’nın Bodrum’da hayata geçirdiği Bağ Evleri, Andonas ve Boğaziçi Evleri’nden ev sahibi olanlar Boğaziçi Köyü’nde yer alan Areon Kumsal Beach & Restaurant’tan indirimli olarak yararlanabilecek
Areon Bağ Evleri Sakinlerine İndirimli Kumsal

Areon Yapı İnşaat Boğaziçi Köyü’nde denize sıfır konumdaki sosyal tesisleri Areon Kumsal Beach & Restaurant’ı hizmete sokuyor. Areon Yapı tarafından hayata geçirilen Bağ Evleri, Andonas ve Boğaziçi Evleri’nden ev sahibi olanlar Areon Kumsal Beach & Restaurant’tan indirimli olarak yararlanabilecek. Boğaziçi  Köyü’ne 1-2 km mesafede bulunan projelerden tesise sürekli shuttle hizmeti olacak.     

Areon Yapı Genel Müdür Yardımcısı Canan Alarcın Areon Kumsal Beach & Restaurant’ın Areon çatısı altında hayata geçirilen projelerin sosyal tesisi olarak değerlendirileceğini söyleyerek şu bilgileri verdi: “Areon Kumsal Beach & Restaurant’ı içerisinde plaj, restaurant, snack bar ve plaj barın bulunduğu bir tesis olarak planladık. Misafirlerimiz gündüzleri güneşin ve denizin tadını çıkarırken akşamları da canlı müzik eşliğinde keyifli zaman geçirebilecekler. Tesisin yönetimini Areon Yapı’ya bağlı olarak faaliyet gösteren Profit Profesyonel Yönetim Hizmetleri gerçekleştirecek. Çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı yürüten Profit, konuklarımıza en iyi hizmeti sunarak ayrıcalıklı bir tatil geçirmelerini sağlayacaktır.”

Doğayla barışık, estetik ve fonksiyonelliği ön planda tutan yapılar inşa ettiklerini söyleyen Alarcın, “Sosyal tesisimizle de Bodrum’un güzelliklerini yaşamaya gelen misafirlerimize hem doğanın keyfine varabilecekleri hem de güvenli bir ortamda eğlenebilecekleri bir alan sunuyoruz” dedi.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05