Areon Bağ Evleri Sakinlerine İndirimli Kumsal

Areon Yapı’nın Bodrum’da hayata geçirdiği Bağ Evleri, Andonas ve Boğaziçi Evleri’nden ev sahibi olanlar Boğaziçi Köyü’nde yer alan Areon Kumsal Beach & Restaurant’tan indirimli olarak yararlanabilecek
Areon Bağ Evleri Sakinlerine İndirimli Kumsal

Areon Yapı İnşaat Boğaziçi Köyü’nde denize sıfır konumdaki sosyal tesisleri Areon Kumsal Beach & Restaurant’ı hizmete sokuyor. Areon Yapı tarafından hayata geçirilen Bağ Evleri, Andonas ve Boğaziçi Evleri’nden ev sahibi olanlar Areon Kumsal Beach & Restaurant’tan indirimli olarak yararlanabilecek. Boğaziçi  Köyü’ne 1-2 km mesafede bulunan projelerden tesise sürekli shuttle hizmeti olacak.     

Areon Yapı Genel Müdür Yardımcısı Canan Alarcın Areon Kumsal Beach & Restaurant’ın Areon çatısı altında hayata geçirilen projelerin sosyal tesisi olarak değerlendirileceğini söyleyerek şu bilgileri verdi: “Areon Kumsal Beach & Restaurant’ı içerisinde plaj, restaurant, snack bar ve plaj barın bulunduğu bir tesis olarak planladık. Misafirlerimiz gündüzleri güneşin ve denizin tadını çıkarırken akşamları da canlı müzik eşliğinde keyifli zaman geçirebilecekler. Tesisin yönetimini Areon Yapı’ya bağlı olarak faaliyet gösteren Profit Profesyonel Yönetim Hizmetleri gerçekleştirecek. Çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı yürüten Profit, konuklarımıza en iyi hizmeti sunarak ayrıcalıklı bir tatil geçirmelerini sağlayacaktır.”

Doğayla barışık, estetik ve fonksiyonelliği ön planda tutan yapılar inşa ettiklerini söyleyen Alarcın, “Sosyal tesisimizle de Bodrum’un güzelliklerini yaşamaya gelen misafirlerimize hem doğanın keyfine varabilecekleri hem de güvenli bir ortamda eğlenebilecekleri bir alan sunuyoruz” dedi.


Paylaş:

HABERLER