AREON BAĞ EVLERİ

Projeyi Takip Et
MİLAS-BODRUM KARAYOLU VİTAPARK GOLF RESORT KARŞISI TUZLA MEVKİİ Bodrum / Muğla
Konut Sayısı : 298
Teslim Tarihi : 2014-01-01
AREON YAPIAREON YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Ege'nin büyülü dünyası içinde, 60.000 metrekare arazi üzerine kurulan 'AREON Bağ Evleri Bodrum' projesi Bodrum'un yeni yerleşim bölgesinde sizlere yepyeni bir yaşam sunuyor. Bodrum'a 20 km, Milas/Bodrum Havaalanı'na 10 km mesafede konumlandırılan proje, hemen yanıbaşında balık lokantaları ve flamingolarıyla ünlü Tuzla ve Güvercinlik'e de 3 km. uzaklıkta.

48.000 metrekare yeşil alana sahip projede yaşam alanlarınızın çevresini süsleyecek zeytin, defne, badem ve selvi ağaçları sizlere tertemiz bir hava sunarken zakkum ve begonvil çiçekleriyle de hayatnız renklenecek.

Rahatı ve konforu hissetmeniz için dubleks ve 1+1 ev seçeneklerimiz maviyle yeşilin kucaklaştığı yerde sizleri bekliyor. Ruhunuzu dinlendirecek Bağ Evlerimizde bahçe ve teras keyfiyle yaşamınıza farklı anlamlar katacaksınız. Kişiye Özel seçenekler sunan projemiz ile hayallerinizdeki eve kavuşacaksınız.

Yatak odanızda, özel mimari detay alarak yapılan ve kubbeli görüntüsüyle bağ evi modeline vurgu yapan tonoz tavanla ışık sabah uyandığınızda üzerinizde olacak.

Bodrum'a adımınızı attığınız an farkı hissetmeye başlayacaksınız. Sosyal yaşamınıza renk katacak alternatifleri ile AREON Bağ Evleri'nde yaşamak ayrıcalığa dönüşecek.

Bodrum'un sıcacık yaz günlerinde havlunuzu alıp havuz kenarındaki keyfe ortak olmak, kendinizi buz gibi havuz suyuna bırakmak, havuz başında içeceğiniz soğuk bir içecek ve hoş sohbetler Areon Bağ Evleri'ndeki yaşamınızın ayrılmaz bir parçası olacak.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercommuglabodrum-yeni-konut-projeleriareon-yapi-areon-bag-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451