F-AYANOĞLU RESİDANCE

Projeyi Takip Et
Kadıköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 34
Konut Seçenekleri : 4+1 - 5+1
Metrekare Aralığı : 187 m2 - 280 m2
YAPI MERKEZİ GAYRİMENKULYAPI MERKEZİ GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bağdat Caddesi sahil tarafında geniş, ferah ve konforlu yaşam alanlarına sahip olan F. Ayanoğlu Residence ile hayalleriniz gerçekleşiyor.

Fenerbahçe Dr. Faruk Ayanoğlu Caddesi üzerinde, 17 katta, 34 daireden oluşan bu prestijli projede; “4+1” 187 m2 normal daire ve “5+1” 280 m2 dubleks daire seçenekleri bulunuyor.

F. Ayanoğlu Residence, panoramik manzara hâkimiyeti ile hem Adalar ve deniz manzarasını, hem Moda ve Kalamış ışıltılarını, hem de Bağdat Caddesi keyfini dairelerin içine taşıyor.

Yapı Merkezi’nin 50 yılı aşan deneyim ve güvencesi ile gerçekleştirilecek olan F. Ayanoğlu Residence, güçlü lokasyonu, geniş peyzaj alanları, kameriyesi, güvenlikli site konsepti, birinci sınıf kaliteli malzemeleri ve her daire için 2 araçlık kapalı otoparkı ile burada yaşayacak olanlara ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.  

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutf-ayanoglu-residance-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451