NOVRON 55 YALIKAVAK

Projeyi Takip Et
Yalıkavak Mah. 48990 Bodrum / Muğla
Konut Sayısı : 13
Konut Seçenekleri : 6+1
Metrekare Aralığı : 260 - 260 m2
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
Fiyat Aralığı : 1 milyon 250 bin euro
NOVRON İNŞAATNOVRON İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bodrum-Yalıkavak bölgesinde daha önceden hayata geçirmiş olduğumuz ve büyük beğeni toplayan AZURE VİLLALARI ve ARDESCO VİLLALARI projelerimiz ardından firmamızın Geriş mevkiinde üçüncü projesi olarak hayata geçirmekte olduğu YALIKAVAK 55 projemiz; 2005 senesinden buyana artık bir NOVRON imzası haline gelen mimari tarzı, yerleşim konsepti ve yüksek inşaat kalitesi ile denize 250mt ve Yalıkavak Marina’ya 1,5km mesafede konumlanıyor….

Finlandiya’lı yatırım ortaklığı ile çağdaş Türk mimarisinin izlerini taşıyan inşaat, gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketi olarak 2005 yılında kurulan Novron, müşterilerine tam anlamıyla ‘daha iyi ve daha keyifli’ bir yaşam inşa ediyor.

Kuruluşundan bu yana Novron; Bodrum, Alanya ve Belek gibi Türkiye turizminin en gözde beldelerinde lüksün ve kalitenin hakim olduğu modern ve lüks villa projelerini tasarlayarak hayata geçirmektedir.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutnovron-55-yalikavak-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451