SAKLI KORU BODRUM

Projeyi Takip Et
Yalıkavak Mahallesi 48990 Bodrum / Muğla
Konut Sayısı : 26
Konut Seçenekleri : 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 122 - 362 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2019
EKSAN EKŞİOĞLU SEYAHATEKSAN EKŞİOĞLU SEYAHAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Saklı Koru’yu 65 dönüm arazi üzerine, büyüklüğü 122 m2 ile 362 m2 arasında, 4 adet iki katlı, 22 adet üç katlı evlerden oluşturduk. 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ettiğimiz bu evleri dubleks ve tek katlı olarak araziyle bütünlük sağlayacak şekilde tasarladık.

Bu muhteşem doğanın içinde yaşayanların hayatını keyifli hale getirmek için, bahçe ile evleri birleştirip, iç ve dış mekanı bir bütün olarak kullandık. Bodrum mimarisine uyan, peyzajı da mimarinin bir parçası olarak değerlendiren modern bir anlayışla kendi içinde bağımsız evler yarattık.

Lüks mimari konseptiyle, Saklı Koru’nun mimarisinde doğal taş ve ahşap kullanarak, doğaya ve Bodrum’a uyumlu modern tavrımızı ortaya koyduk. Dağların etrafını kuşatan denizden gelen ışık ile her bir odayı aydınlattık ve ferahlattık.

Açık alanlardaki ferah arazimizde özel Ege konseptiyle yaratılmış bahçeler ve yürüyüş yolları tasarladık. Akdeniz tabiatının naturel zengin doğası, çam, zeytin, menengeç, mandalina ve muz ağaçlarından oluştuğundan, projemizde bu ağaçlara yer vermeye çalıştık.

Evleri tasarıma, kaliteye ve detaylara önem vererek inşa ediyoruz. Sade bir güzelliği tercih ettiğimiz Saklı Koru’da projenin standardını yüksek tuttuk.

Sosyal tesisleri, barı, fitness ve spa merkezi, güneşlenme teraslarıyla sadece size değil, misafirlerinize de maksimum konfor ve rahatlık sunacak şekilde tasarladık.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutsakli-koru-bodrum-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451