PİAR LOFT BODRUM

Projeyi Takip Et
Torba Mah. Rıza Anter Cad. Ayçiçeği Sok. Bodrum / Muğla
Metrekare Aralığı : 85 m2 - 85 m2
Teslim Tarihi : Temmuz 2017
Fiyat Aralığı : 385.000 TL -
PİAR YAPIPİAR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bodrum Torba vadisi sahip olduğu zenginlikleri, konumu, ulaşımı itibariyle farkı bir mevkidir, bu bağlamda mimari farkındalıkla birleştiğinde bölgeyi temsil niteliğinde bir tasarım ortaya çıktı.

PİAR Loft Bodrum, bölgenin potansiyellerini değerlendirerek kurgulandı. Güneş, rüzgar, ulaşım, manzara, yeşil alan, sirkülasyon gibi bölgeye ait veriler programın şekillenmesini sağladı. Torba vadisinin perspektifine bakan proje, 1 villa ve 4 daireden oluşturuldu. Her kullanıcıya ait özel tasarım bahçeleriyle villa konforunu tüm kullanıcılarına yansıtmak isteyen PİAR Loft Bodrum, tüm dairelere bağımsız girişler ayırdı. Böylelikle kullanıcı kendine ait yeşil alanlarına kavuşmuş oldu. Kullanıcıların bahçesinde yarı kapalı, 2 araçlık otopark yerleştirildi.

İç ve dış mekan kullanımları ve geçişleri proje bütününde önemli kriterler oluşturdu. Teras alanları ve bahçeler yaşam alanlarının devamı niteliğinde kurgulandı. Hem kapalı hem açık görünümlü mutfaklar, yaşam alanı ve manzara ile ilişiğin hiç kesilmediği planlamalar ile oluşturuldu. Projenin temel kurgusunda yer alan doğa ile iç içe olan yaşam olgusu tüm mekanları doğal aydınlatma ile buluşturdu. Yalın ve doğal malzemelerin seçimi, ahşabın yeşil ile olan uyumu mimari tasarımı güçlendirirken, doğaya ve bölgeye mütevazi bir yaklaşım kattı.

PİAR Loft Bodrum’un sahip olduğu tüm potansiyellerinin vücut bulması, mimari yaklaşımı ve bölgede bir ilki oluşturması, yaşam standardınızı bir üst noktaya taşıyacaktır.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutpiar-loft-bodrum-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451