AREON BOĞAZİÇİ EVLERİ

Projeyi Takip Et
Milas-Bodrum Yolu, Boğaziçi Mahallesi HİSAR MEVKİİ Bodrum / Muğla
Konut Seçenekleri : 1+1, Dubleks
Teslim Tarihi : 0000-00-00
AREON YAPIAREON YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Dünyanın eğlence ve tatil merkezi bu sihirli kent, dört mevsim her gün ve günün her anı şanslı konuklarına tattırdığı rüya gibi bir yaşama ömür boyu sahip olmanız için sizi bekliyor.
Güneş ve masmavi gökyüzünün renklendirdiği adeta cennet damlası denizi, yemyeşil ve mis kokulu çevresi, antik dönem efsanelerine konu olan köklü yerleşim mirasıyla rüyaları süsleyen Bodrum’un bu davetine ulaşmış olmanız sizin için büyük bir ayrıcalık olacak.
Sadece Bodrum’un değil tüm bölgenin en seçkin ve hızla gelişen mevkisinde sizin için 57.000 m2 alan ayrıldı ve bu alanın 38.000 m2 ‘si yeşil alan ve rekreasyon alanı olarak tasarlandı.
Açık, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, vitamin bar, havuz bar, oyun salonu, restoran, bilardo masaları, spor salonu, yürüyüş-koşu parkuru, mini golf alanı, açık aletli spor alanı, çocuk parkı, 10 dönümlük koru, mangal –piknik bölümü, sauna, market, park alanlarıyla çağdaş yaşamın tüm olanakları sizleri bekliyor.
Dubleks ve 1+1 dairelerden oluşan Boğaziçi evleri kalite ve yüksek standart beklentilerinden taviz vermeyen çağdaş mimarisiyle, çok kolay ödeme seçenekleriyle yüksek standardı hedefleyen sahiplerini bekliyor.
 
BODRUM
Tarihiyle doğasıyla ve kültürüyle Bodrum, Milattan önce 5000 yılından beri hep gözde olmuş bir kent, tıpkı bugünkü gibi. Bodrum çok kişinin dediği gibi “Türkiye’nin göz bebeği, turizm başkenti “ 
İçinde yaşayan tüm dinamikleriyle Bodrum bir sanat ve kültür merkezidir. 5000 yılı aşkın geçmişiyle, doğal güzellikleri, tarihi dokusu, sunduğu özgür eğlence ortamıyla alışkanlık yaratıyor ve insanları kendine çekiyor. 
Sabaha kadar süren canlı, eğlenceli, bol ışıklı gece hayatı, deniziyle, mavi turlarıyla, dantel gibi işlenmiş koylarıyla, su altı arkeolojisiyle, festivalleriyle, 24 saat yaşayan bir şehirdir. Bunu dünyanın çok az yerinde görmek mümkündür. 
Bütün bu dinamikleri içinde barındıran Bodrum’a ulaşım; uluslararası havaalanı, çift gidiş-geliş karayolu ve deniz yoluyla çok kolaydır. Üç tane büyük marinaya sahip bulunan Bodrum’da, konaklama için çok sayıda yıldızlı otellerde mevcuttur. İklim itibariyle Akdeniz ve Ege iklimlerinin sentezi hakim olan yarım adada mikro klima özelliği bulunmaktadır. Yaz aylarında nem neredeyse hiç bulunmaz, kış aylarında ise oldukça düşüktür. Yarım adada kış ayları ılık ve yağışlıdır. Türkiye’den ve Yurt dışından bir çok yatırımcının ev sahibi olduğu Bodrum, Türkiye’nin en çok yatırımcısına kazandıran yerlerindendir. 
 
 

Dış Resimler

Vaziyet Planı

Kat Planları

İç Resimler

AREON BOĞAZİÇİ EVLERİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercommuglabodrum-hisar-mevkiiyeni-konut-projeleriareon-yapi-areon-bogazici-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451