Avenue Residence'ta 174 bin liradan başlayan fiyatlarla...

Karden İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Avenue Residence projesinde fiyatlar 174 bin liradan başlarken tüm müşterilere klima hediye ediliyor..
Avenue Residence'ta 174 bin liradan başlayan fiyatlarla...

Karden İnşaat’ın Avrupa yakasının yükselen değeri ve yeni çekim merkezi Beylikdüzü’nde inşa ettiği ilk Residence projesi Avenue Residence'ta teslimatlar Ağustos ayında.

Bölgede yer alan 224 daire ve 27 dükkanda oluşan Avenue Residence  , merkezi konumu metrobüs hattına yakın oluşu ile gerçek bir yaşam merkezi. Projede yer alan kapalı yüzme havuzu,fitness , çocuk oyun odası,çatı katında yer alan eşsiz manzaralı Roof Cafee si ve size kendisinizi özel hissettirecek lobby girişi ile tüm beklentilerinizin ötesinde bir yaşam sunacak.
 
Daire Alanın Bir Dikili Ağacıda Karden İnşaat’tan
Daire alan müşterilerine Tema vakfı ile geliştirilen işbiriliği çercevesinde sertifikalı ağaç dikimi gerçekleştiren Karden inşaat müşterilerine İzmir Hatıra ormanında unutulmayacak bir hediye veriyor.
 
Avenude Yönetim Emin Ellerde “ İSS “
İnşa sürecinde bütün kalite standartlarını göz önünde bulunduran Avenue Rezidans'ta bina yönetimi de profesyonellere teslim edildi. Tesis yönetimi konusunda dünyanın lider şirketleri arasında yer alan Danimarkalı ISS ile anlaşan Karden İnşaat, bu anlaşmayla müşteri memnuniyetinin en üst seviyelerde tutulduğu kaliteli bina yönetimi sürecini sağlayacak. ISS,
 
temizlikten güvenliğe, haşere kontrolden catering’e, çağrı merkezi yönetiminden entegre tesis yönetimine kadar pek çok konuda 1901 yılından bu yana hizmet veriyor.
 
Karden İnşaat’ın, TÜYAP’a 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede inşa ettiği, güney ve doğu cephesinden liman gören eşsiz manzarası, iş ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla göz dolduran projesi Avenue Residence’de yaşam başlıyor.  
 
Tüm Müşterilerine Ücretsiz Klima Hediye Ediyor
Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendine görev edinen Karden inşaat , projeden daire alan tüm müşterilerine daire içerisine kurulumu yapılmış ve kullanılmaya hazır klima hediye ediyor.
 
Son Kalan İkinci Eller İçin Acele Edin
Son 24 konutun bulunduğu Avenue Residence projesinde ev fiyatları 179 bin TL'den başlıyor, 299 bin TL'ye kadar yükseliyor. Avenue Residence projesinde daireler banka kredisine uygun durumda  siz değerli müşterilerini bekliyor ...


Paylaş:

HABERLER