Aydoğan İnşaat iş güvenliğini maksimum seviyede tutuyor

2014 yılında başlattığı Aydoğanpark Tuzla ve Caddepark Erenköy ile adından söz ettiren Aydoğan İnşaat, iş güvenliğinin tüm gereklerini yerine getiriyor.
Aydoğan İnşaat iş güvenliğini maksimum seviyede tutuyor
 
Kalite, güven ve müşteri memnuniyetiyle özdeşleşen Aydoğan İnşaat, yaptığı projeler kadar titiz inşaat çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Moda, Erenköy, Caddebostan, Göztepe gibi lokasyonlarda önemli konut projelerine imza atan Aydoğan İnşaat, yılbaşı itibariyle Aydoğanpark Tuzla ve Caddepark Erenköy projelerinin start’ını vermişti. 6 ay gibi kısa bir sürede Aydoğanpark Tuzla’da 6 bloğun kabasını bitiren ve projenin yüzde 50’den fazlasını satan Aydoğan İnşaat, Bağdat Caddesi’nin en prestijli kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Caddepark Erenköy’de ise inşaatın son katlarını yapıyor. Projelerde bu kadar hızlı ilerlerken Aydoğan İnşaat, iş güvenliğini de göz ardı etmiyor. Tüm işçilerin iş elbiselerini giydiği inşaatlarda, aynı zamanda herhangi bir tehlikeye karşı güvenlik ağı da kuruluyor. Aydoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aydoğan, “Markamızın temelinde kalite, güven ve müşteri memnuniyeti yatıyor. Bu nedenle inşaatlarımızda çalışan herkesin iş güvenliğini A’dan Z’ye sağlamakla sorumluyuz. İnşaatlarda insan hayatı bu kadar söz konusuyken, hiçbir şeyi ihmal etmemek gerekiyor.” İfadelerinde bulunuyor.
 
Kaliteli malzeme, titiz işçilik
Aydoğan İnşaat, tüm projelerinde A’dan Z’ye 1. sınıf malzemeler ile titiz işçiliği bir arada sunuyor. İrfan Aydoğan, “Caddepark Erenköy projemizde, yönetmelik yangınlara karşı 10. kattan sonra taşyünü kullanmayı zorunlu kılarken, biz zeminden itibaren taşyünü kullanıyoruz. Aynı şekilde Aydoğanpark Tuzla projemizde bloklar 4 katlı olmasına rağmen yine de taşyünü kullanmayı tercih ediyoruz. Sonuçta yangın gibi hadiseler bir kere çıkıyor ve böyle ekstrem durumlarda insanların canını tehlikeye atmamak gerekiyor. Bu yüzden de tüm güvenlik önlemlerini önemsiyoruz.” derken, Tuzla’da da olsun Bağdat Caddesi’nde de olsun tüm projelerinde mutlaka 1. sınıf inşaat malzemelerini tercih ettiklerini belirtiyor.

Paylaş:

HABERLER