AYDOĞAN PARK TUZLA

Projeyi Takip Et
POSTAHANE MAH. İSTASYON CAD. GÜLTEN SOK. Tuzla / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 118
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+2
Metrekare Aralığı : 86
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 330000
AYDOĞAN İNŞAATAYDOĞAN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Tuzla'da yeni bir yaşam yükseliyor…

Aydoğan Park Tuzla ismini verdiğimiz projemiz ile ardı ardına hayata geçen toplu ulaşım ve marina projeleriyle İstanbul'un gözbebeği konumuna gelen Tuzla'da, yepyeni bir yaşamın temellerini atıyoruz. Panorama Park Moda, Cadde Park Erenköy, projelerimizin devamı olan Aydoğan Park Tuzla projemizde, eski mahalle hayatını yeniden canlandırıyoruz. Çocuk parkından güvenliğe, kapalı otoparktan sosyal donatılara kadar sitenin tüm ayrıcalıklarını yaşarken, eskinin özlemini duyduğunuz mahalle sıcaklığını Aydoğan Park Tuzla projemizde bulabileceksiniz.

İnşaat sektöründe kalite ve güven anlamına gelen Aydoğan İnşaat olarak, İstanbul'un yanı başındaki Tuzla'nın doğal güzelliğini bozmadan, ailenizle keyifle huzur içerisinde vakit geçirebilmeniz için Aydoğan Park Tuzla projemizi tasarladık. Aydoğan Park Tuzla projemizle siz değerli dostlarımıza güvenli ve kaliteli bir konutta oturmanın konforunu sunarken, doğal yaşamın tüm güzelliklerini de doyasıya yaşamanızı sağlıyoruz.

Okul, hastane, alışveriş merkezi, banka gibi ihtiyaç duyduğunuz her şeyin merkezinde, Tuzla'nın en gözde lokasyonu İstasyon mahallesinde bulunan Aydoğan Park Tuzla ile yeni bir yaşama "Merhaba" demenin şimdi tam sırası! Aydoğan İnşaat'ın sunduğu ayrıcalıklar dünyasının yeni yıldızı Aydoğan Park Tuzla, yıllarca sürecek keyif ve huzuru yaşatmak için sizleri bekliyor…

Mutluluk ve huzur arayanlara…

İstanbul'un en büyük 7 projesinden biri olarak gösterilen marina projesinin hayat bulduğu Tuzla'da, 2 farklı parselde toplam 15.000 metrekarelik bir alan üzerine inşa ettiğimiz Aydoğan Park Tuzla projemiz ile yeni bir yaşamın kapısını aralıyoruz. Bakır taş döneminden beri yerleşim alanı Tuzla'ya inşa ettiğimiz Aydoğan Park Tuzla'da, Tuzla'nın doğal yaşamına sadık kalmak için 4500 metrekarelik bir alanı, yeşil alan olarak ayırdık.

Çocuklarınız güvenle açık alanın keyfini yaşarken, sizler de yürüme mesafesinde bulunan metroyla ve hızlı trenle işlerinize çok rahat gidebileceksiniz. İstanbul'un yanı başında doğal havasıyla insanları dinginliğe davet eden Tuzla, aynı zamanda ulaşım kanalları sayesinde aslında şehrin tam da merkezinde!

Mahalle sıcaklığını yaşamanız ve kendinizi daha özgür hissetmeniz için 4 katlı olarak tasarladığımız 6 blokta, toplam 118 daire bulunuyor. A plus kalitemizi yansıttığımız Aydoğan Park Tuzla projemizde, dairelerin brüt metrekareleri ise 86-230 metrekare arasında değişiyor. 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+2 olarak tasarladığımız dairelerde A'dan Z'ye ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabilirsiniz.

Ayrıcalıklı yaşam merkezi…

Anadolu yakasının butik konut projelerinin mimarı olarak Tuzla'nın en elit ve en farklı projesi Aydoğan Park Tuzla'da, kapalı otopark, çocuk oyun alanı, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çok amaçlı spor sahası, fitness, sauna ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Yeşilin ve sosyal donatıların ön planda olduğu, deprem yönetmeliğine uygun projemizle yaşam boyu sürecek bir keyfin tadını çıkarın! Doğal havasıyla sizi dinginliğe davet eden İstanbul'un yeni cazibe merkezi Tuzla'da keyif dolu günler geçirirken, çocuklarınıza değerli bir miras bırakın.

Kalitesiyle tutkulu bir yaşam…

Birinci sınıf malzemelerle inşa ettiğimiz Aydoğan Park Tuzla projemiz, titiz işçiliğiyle de rakiplerinden sıyrılarak Aydoğan İnşaat farkını ortaya koyuyor.

En üst düzey estetik anlayışla tasarladığımız konutlarımızla hayalini kurduğunuz evi gerçeğe dönüştürüyoruz. Uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla artık herkesin Aydoğan Park Tuzla'da evi olabilecek. Siz de İstanbul'un yeni cazibe merkezi Tuzla'da, Aydoğan Park Tuzla ayrıcalığıyla keyifli, huzurlu, kaliteli bir yaşam sürmeye davetlisiniz.

* Açık Yüzme Havuzu
* Çok amaçlı spor sahası
* Çocuk oyun parkı
* Aydoğan Park Gym
* Keyifli Sauna
* Kapalı Otopark

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasituzla-yeni-konut-projeleriaydogan-insaat-aydogan-park-tuzla): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451