TUZLA PLUS PROJESİ

Projeyi Takip Et
12. Cd. No:8, 34956 Tepeören Tuzla / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 50
Metrekare Aralığı : 114 - 627 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2017
Fiyat Aralığı : 627 bin TL
AK İNŞAATAK İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Tuzla Plus, Yeni planlanan gümrük müdürlüğü, ISUZU, HONDA, Gebze OSB, Tuzla OSB,Istanbul Tuzla OSB, TAYSAT OSB, Kimyacılar OSB, GEPOSB, AYOSB başta olmak üzere 15 farklı OSB tam ortasında ,Sabiha Gökçen hava limanı, Tem otoyolu, Osmangazi köprüsü, Yavuz Sultan Selim köprüsü bağlantı yollarının hemen yanı başında İstanbul'un önemli merkezlerine yakınlığı ile hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz için oldukça stratejik bir konumda yer alıyor.

Tuzla’da hayata geçirilecek Tuzla Plus projesi, 50 ticari alandan meydana geliyor.13 bin 675 metrekare arsa alanı üzerinde 24 bin 132 metrekare inşaat alanına sahip Proje; 114 metrekareden 692 metrekare arasında değişen ticari alanlardan oluşuyor. Hafif eğimli bir arsa üzerine kurulu olması sayesinde, her türlü taşıtın katlara girmesine imkan sağlayan özel mimarisi, metrekarede 2 ton taşıyabilen zeminiyle, tırların girip çıktığı, iş makinelerinin sığabildiği aynı zamanda ofis ve mağazaların yer aldığı kapsamlı bir dünyayı sizlere sunuyor. İmalat, depolama, lojistik, satış, sergileme ve birçok farklı faaliyet sizleri bekliyor.

Dış Resimler

Kat Planları

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konuttuzla-plus-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451