Ayışığı Vadi Evleri'nde Faizler Donduruldu!

Demir İnşaat, Beylikdüzü’nün en merkezi lokasyonunda inşa ettiği prestijli konut ve yaşam projesi Ayışığı Vadi Evleri için, faiz artışına inat çok cazip bir kampanya düzenledi.
Ayışığı Vadi Evleri'nde Faizler Donduruldu!

135 bin TL’den başlayan fiyatlarla, merkezi konumu ve eksiksiz sosyal donatıları ile fark yaratan bu projeden ev sahibi olmak mümkün.

Vakıfbank’tan 60 aya kadar 0.70, 120 aya kadar 0.80 sabit oranlı konut kredisi ile evinizi alıp, keyifli bir yaşama adım atabilirsiniz. Üstelik dosya masrafı da yok, komisyon da… Kampanyanın bir başka seçeneği ise şu an kredi kullanmaya hazır olmayan tüketicileri yakından ilgilendiriyor. Çünkü sadece yüzde 30 peşinat vererek, 20 ay sonra yani evlerine taşındıklarında kredi ödemeye başlayabilirler. Fakat iki seçenekli bu kampanya sadece kısa bir süre ve sınırlı sayıda konut için geçerli.

İster sabit faizli konut kredisi al ister 20 ay sonra evine taşınınca kredi ödemeye başla!

Demir İnşaat, Ayışığı Vadi Evleri için herkese, her keseye uygun çözümler sunuyor. Konut kredisi faizlerinin arttığı şu günlerde Ayışığı Vadi Evleri’nden, Vakıfbank’tan 60 aya kadar 0.70 ve 120 aya kadar 0.80 sabit oranlı konut kredisi imkânı ile kolayca ev sahibi olmak mümkün. Dosya masrafı ve komisyon da olmaması önemli bir avantaj.

Demir İnşaat’ın yeni kampanyasında hemen kredi ödemeye başlamak istemeyenler için de çok cazip bir ödeme planı var. İsteyen tüketiciler sadece yüzde 30 peşinat veriyor ve 20 ay boyunca bütçesine göre ödeme yapıyorlar. Ayışığı Vadi Evleri’nin anahtar teslimi Mayıs 2013’te gerçekleşeceği için, site sakinleri 20 ay dolmadan evlerine yerleşiyor. Konut sahipleri geriye kalan bakiyeyi ise 20’inci ayın sonunda, yani evlerine taşındıktan sonra ödemeye başlıyorlar. İsteyen geriye kalan borcunu bir kere de ödüyor ve hesabını kapatıyor; isteyen kredi çekip uzun vadeli bir ödeme planı ile ev sahibi oluyor. Yani bu projeden konut alanlar 20 ay dolmadan evlerine taşınacakları için her durumda şimdi alıp, oturduktan sonra ödemenin zevkini yaşayacak. Kampanyanın bu seçeneği de herkese hayalindeki eve kolayca ulaşma fırsatı sunuyor.

1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleriyle her ihtiyaca ve zevke hitap eden Ayışığı Vadi Evleri’nin birbirinden cazip imkânlar sunulan bu kampanyasında; sadece 135.000 TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak mümkün.


Beylikdüzü merkezde ‘7 yıldızlı tatil köyü konforu’

Çeşitli büyüklükte ve özellikte 489 konut ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Ayışığı Vadi Evleri, Beylikdüzü’nün merkezinde ‘7 yıldızlı tatil köyü konforu’ sunuyor. Proje bünyesinde; kaliteli konut birimlerini, zengin ve iyi planlanmış spor ve yaşam alanları ile eğlence ünitelerini, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor. Ayışığı Vadi Evleri’nde site sakinlerinin kendilerini şımartmak isteyecekleri her şey yanı başlarında… Hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, tuz odası bunlardan sadece birkaç tanesi… Demir İnşaat için, ilk kez Polonya'nın Velicko şehrinde tasarlanan tuz odaları; astım, öksürük, bronşit ve alerjik durumlar gibi birçok hastalığı tedavi ettiği kanıtlanarak dünyaya yayıldı. Bu odalarda, yer ve duvarlar kaya tuzuyla kaplanıyor, klima yardımıyla havaya karışan tuz partiküllerini vücut solunum yoluyla alıyor.

Kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı ile çocuklar da unutulmuyor. Yine sosyal tesisler içinde; basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, squash, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bar ile cafe, restaurant ve sinevizyon salonu yer alıyor.

27 yıldır inşaat sektöründe sayısız projeye imza atan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Ayışığı Vadi Evleri’nin merkezi konumu ve sahip olduğu sosyal olanakları ile alırken kazandıran önemli bir yatırım olduğunu vurguladı. Gayrimenkul yatırımcıları için, bölgesinde yüzde 65’e varan yüksek bir oran ile en hızlı yatırım getirisini sağlayan Demir İnşaat, sunduğu bu yeni kampanya ile Ayışığı Vadi Evleri’nde keyifli bir yaşamın kapısını aralıyor.


Paylaş:

HABERLER