AYIŞIĞI VADİ EVLERİ

Projeyi Takip Et
MEHTERÇEŞME MAH. NAZIM HİKMET BULVARI NO:81 NARÇİÇEĞİ SİTESİ A BLOK NO:10-11 Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 489
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 66
Teslim Tarihi : 2015-01-01
DEMİR İNŞAATDEMİR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Yapımına Ocak 2008'de başlanan Ayışığı Sitesi, Beylikdüzü'nün en merkezi bölgelerinden birinde.
E-5 Karayolu yakınında, 13 dönümlük bir alanda konumlanıyor. Anahtar teslimi Ağustos 2010'da gerçekleşen Ayşığı Sitesi, toplam 346 konuttan oluşuyor.  
 
Modern hayatın tüm gereklilikleri düşünülerek projelendirilen Ayışığı Sitesi, konut sahipleri için, doğanın, sağlıklı yaşamın, konforun ve '12 ay boyunca sürecek tatil gibi bir hayatın' özelliklerini sunuyor. Farklı ihtiyaçlara göre, farklı büyüklüklerde planlanan dairelerde, Türkiye'nin ve dünyanın, alanındaki en iyi markaları ile işbirliği yapıldı. Mutfak ekipmanlarından yer döşemelerine, dolap malzemelerinden, armatürlerine kadar, her üründe prensip, '1. sınıf malzeme seçimi' oldu. Aynı yaklaşım, sosyal yaşam alanlarında kullanılan malzemelerde de kendini gösteriyor. Bu unsurların bileşimi ile, bütünsel olarak bakıldığında,  'kaliteli yaşam',  Ayşığı Sitesi'nin kapısından adım attığınız anda varlığını güçlü bir şekilde hissettirecek.
 
Demir İnşaat'ın, jakuziden yürüyüş parkuruna, kapalı-açık yüzme havuzundan basketbol sahasına, barbekü alanından fitness'a, kapalı otoparktan Türk Hamamına kadar, planladığı her ayrıntı, siz ve aileniz için konforlu ve huzurlu bir hayatın garantisini veriyor.
 
Ayışığı Sitesi, 24 saat güvenlik, kameralı güvenlik sistemi, 24 saat merkezi ADSL bağlantısı, uydu sistemi gibi özellikleri ile de konut sahipleri için hayatı kolaylaştıran, güvenli bir yaşam sunuyor.

İç Resimler

AYIŞIĞI VADİ EVLERİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projeleridemir-insaat-ayisigi-vadi-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451