KILIÇ KENT PROJESİ

Projeyi Takip Et
Adnan Kahveci Mah. Ereta Cad. Beykent Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 80
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 60 - 167 m2
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
Fiyat Aralığı : 350 bin TL-850 bin TL
KILIÇ İNŞAATKILIÇ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Beylikdüzü Beykent’in Gözdesi

İstanbul Beylikdüzü sınırları içerisinde, Beykent Adnan Kahveci Mahallesinde yapımına 2015 yılında başlanan “KILIÇ KENT” 3800 m2 alan üzerine 19649 m2 inşaat alanına sahip, mimarisi, peyzajı, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, güvenlik ve kapalı otoparkı, hastane, okul, toplu ulaşım, Tüyap Fuar Merkezi ve Metrobüs’e yakın bir lokaston da inşaa edilmiştir.

Kılıç Kent İstanbul Avrupa yakasının en cazip noktasında; Beylikdüzü’nün gözdesi Beykent Adnan Kahveci Mahallesinde ihtiyacınız olan her şeye yakınlığı, mimarisi, ayrıcalıkları, konforu, sosyal alanları ile yatırıma dönüşebilecek “KILIÇ KENT” ayrıcalıkları için sizleri satış ofislerimize bekliyoruz.

Kılıç Kent Projemiz %35’i Sosyal alanlardan, toplamda 2 Blok 80 Daire ve 3 Dükkandan oluşmaktadır. Sitemizde 24 saat Özel Güvenlik hizmeti ile havuz ve basketbol alanları yer almaktadır. Bütün dairelerin kullanımına yetecek kadar kapalı otopark alanı mevcuttur.

Kılıç Kent aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte keyifli vakit geçirmenin farkını yaşayacağını,24 saat güvenlik sistemi ile korunan, içerisinde yürüyüş alanları, kafeleri, alışveriş alanları, basketbol sahası ve yüzme havuzu, 3 kattan oluşan, bütün site sakinlerimizin kapasite ihtiyacını karşılayabilecek kapalı bir otoparka sahiptir.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutkilic-kent-projesi-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451