Alya Onist 1

Projeyi Takip Et
Kavaklı Mah. Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 106
Konut Seçenekleri : 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+2, 6+2
Metrekare Aralığı : 56 - 311 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2020
Fiyat Aralığı : 384.000 TL’den başlayan fiyatlarla

BOSS4 Gayrimenkul İnşaat  ve Akkuş Grup' un yeni projesi Alya Onist 1'de dairelerin fiyatları 384 bin TL' den başlıyor. Yatay mimariye sahip olan Alya Onist 1 projesinde 106 adet daire bulunuyor.Daire seçenekleri ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2  olarak değişiyor. Dairelerin büyüklükleri ise 56 metrekare ile 311 metrekare arasında değişiyor.

Modern şehircilik anlayışını yansıtıyor

Yatay mimarinin en modern örneğini sunan Alya Onist 1, az katlı yatay mimari konseptinde yer alan bahçeli daireleriyle geleneksel mahalle konseptinden izler içeriyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak tasarlanan proje; içerisinde yer alan fitnesscenter, çocuk oyun alanı sauna, yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra, sahip olduğu özel çevre düzenlemesi ve peyzajıylada da bu konsepti tamamlıyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sunuyor.

Beylikdüzü’nün merkezinde

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da yer alan Alya Onist 1, merkezi lokasyonuyla da yatırımcıları cezbediyor. Proje, okullar bölgesine 2 dakika, İDO iskelesine 2 dakika, Yaşam Vadisi’ne 2 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 7 dakika, E-5bağlantı yoluna 5 dakika, Büyükçekmece’ye 2 dakika, Ambarlı Limanı’na 4 dakika, en yakın eğitim kurumlarına 1 dakika,hastanelere 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Dış Resimler

Alya Onist 1 İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutalya-onist-1-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451