DEMİR ROMANCE

Projeyi Takip Et
Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 804
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,3.5+1,4.5+1
Metrekare Aralığı : 66-284
Teslim Tarihi : 2015-11-01
Fiyat Aralığı : 270000 - 902000
DEMİR İNŞAATDEMİR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İSTANBULUN AŞKI DEMİR ROMANCE

Beylikdüzü'nün merkezinde ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan Demir Romance, tüm dairelerinde uygulanan akıllı ev sistemi ile de düşlerinizdeki konforu sağlayacak.
 
Demir Romance Projesi'nde hayata geçirilecek Akıllı Ev Sisteminde daire sahiplerinin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak her türlü teknolojik olanak kullanılacak. Bu sisteme sahip telefon ve tablet bilgisayarlardan, evde bulunan lamba, ocak, fırın, perde, kapı, ısıtma ve soğutma sistemlerinin kontrolü tek bir tuşla sağlanabilecek. Demir Romance'ı seçenler evlerinden otoparktaki araçlarını, parkta veya havuzda oynayan çocuklarını takip etme olanağını da bulacaklar.
 
Yapımına Kasım 2012'de başlanan Demir Romance projesi 2015'te tamamlanacak.
 
Demir Romance, 170 bin m2'lik bir inşaat alanında 783 Rezidance konut ve 28 adet villa ve 59 ticari birimden oluşuyor. Projede 1+1'den 5.5+2'ye kadar daire seçenekleri ve 26 adet villa bulunmaktadır. Projede konut birimlerinin yanısıra son teknoloji ile donatılmış, spor, sağlık ve alışveriş merkezleri ile her tür ihtiyaca cevap verecek eğlence ve ticaret birimleri yer alıyor. 
 
Şimdiden bölgenin cazibe merkezi olmaya aday Demir Romance, Beylikdüzü'nün en merkezi lokasyonunda sadece konfor değil aynı zamanda son derece güvenli bir yaşam alanı da sunacak. Bölgedeki konut anlayışını değiştiren proje, teknolojiyle sosyal yaşam alanlarını profesyonelce birleştirerek yaşam standartlarını yükseltecek.
 
35 bin m2'lik brüt arazi büyüklüğüne sahip Demir Romance Projesi'nde, sosyal kulübe ayrılan alan 5 bin 141 m2 iken toplam yeşil alan ise 22 bin m2. Demir Romance sakinleri, yeşile duydukları özlemi gidererek doğa ile iç içe yaşadıklarını hissedecekler. Konfor, huzur ve güvenliğin bir arada olduğu projede eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacak.
 
Demir Romance'ın sosyal kulübü Romance Club'ta, açık ve kapalı havuz, iki tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, içerisinde hamam, sauna, şok duş ve buhar odası bulunan SPA merkezi, fitness ve beraberinde diyetisyen hizmeti ve bilardo salonları yer alıyor. Ayrıca projede bulunan terzi, bay-bayan güzellik merkezi, anfi tiyatro, sinevizyon, oyun odaları ve kuru temizleme ile Demir Romance sakinlerinin her türlü ihtiyacı karşılanacak.
 
Çocukların da unutulmadığı projede; çocuk havuzu, çocuk parkı, oyun alanları, okul servisi bekleme salonu ve bir de kreş bulunuyor. Ayrıca toplantı odaları ve yine toplantı ya da doğum günü partileri düzenlenebilecek lounge alanları da projenizi zengin olanakları arasında yer alıyor.
 
Demir Romance’ın sahip olduğu akıllı ev sistemi sayesinde, evden çıkarken açık kalan ışıklar, prizde kalan ütü, ocakta unutulan yemek veya çaydanlık gibi tehlikeli durumlar ortadan kalkıyor. Demir İnşaat, dairelerde meydana gelebilecek olayları algılayarak daire sahiplerine haber vermenin ötesinde, gereken tedbirleri de alarak istenmeyen durumlara zamanında müdahale edebilmeyi sağlıyor. Ayrıca site sakinleri proje kapsamında sunulan market, kuru temizleme, terzi gibi hizmetlere tek bir tuşla ulaşıp evinin kapısına kadar çağırabiliyor. Hamam, sauna, masaj gibi proje kapsamındaki tüm aktiviteler için de uzaktan randevu alma fırsatı mevcut.
 
ÖZELLİKLER
 
Akıllı Tasarımlar Güvenle Büyür
 
    Yeri: İstanbul- Beylikdüzü
    Konumu: Beylikdüzü merkez
    Başlangıç Tarihi: Kasım 2012
    Bitiş Tarihi: 30 Mayıs 2015
    Alan Genişliği: 35.000 m² brüt
    Projenin Toplam Yeşil Alan ve Sosyal Tesis Alanı: 22.000 m² yeşil alan,
    Sosyal tesis alanı : 5.141 m²
    Daire Sayısı: 783 Rezidance Konut ve 28 Adet Villa
    Daire Tipleri:1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4,5+1 Rezidance Konut ve 4.5+2, 5.5+2 28 Adet 
Villa
    Konut Büyüklükleri: 68.28m² - 271.64m²
    Ticari Alan: 59 Adet Dükkan ve Çocuk kreşi
    Sosyal Alanlar:
    • Açık ve kapalı havuz
    • İki tenis kortu
    • Bir basketbol sahası
    • Squash
    • Dans Eğitim Merkezi
    • SPA Merkezi (hamam, sauna, şok duş ve buhar odasına sahip)
    • Fitness ve beraberinde diyetisyen hizmeti
    • Bilardo salonları
    • Terzi
    • Bay – bayan güzellik merkezi
    • Sinevizyon
    • Oyun odaları
    • Kuru temizleme
    • Toplantı odaları
    • Lounge alanları
    • Anfi tiyatro
    • Şelaleler
    • Yürüyüş parkurları
    • Çocuk havuzu
    • Çocuk parkı
    • Oyun alanları
    • Okul servisi bekleme salonu
    • Kreş
 
CLUB ROMANCE
 
Club Romance ile günlük yaşamda kendinize kısa bir mola Club Romance ile yeni yaşamınıza yeni bir soluk kazandırın!
 
Club Romance ile yepyeni bir yaşamının kapıları sizin için aralanıyor. Günün tüm karmaşasını unutun ve kendinizi Club Romance’ın konforlu ortamına teslim edin. Bırakın günün tüm yorgunlukları, stresi ve zorunluluklar dışarda kalsın. Şimdi kendinize zaman ayırarak ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirme vakti. Gözlerinizi kapatın ve sadece yaşadığınız anın tadını çıkarın…
 
Açık ve kapalı havuzu, iki adet tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA (hamam, sauna, şok duş, buhar odası) ve diyetisyen desteği ile fitness, bilardo salonları, terzi, kuru temizleme, güzellik merkezleri, anfi-tiyatro, sinevizyon, oyun odaları ile Club Romance ayrı bir dünya.
 
Yaşam
 
Yeni bir ev, yeni bir yaşam…
 
Eviniz akıllı, yaşamınız farklı
 
Demir Romance’da, hayat Size güzel
 
Konforuyla, standardıyla, mimarisiyle ve aklıyla sizin olmadan önce baştan çıkarıcı; sizin olduktan sonra ise hayatınızı kolaylaştırıcı…
 
Şimdiden bölgenin cazibe merkezi olmaya aday Demir Romance, Beylikdüzü’nün en merkezi lokasyonunda sadece konfor değil aynı zamanda son derece güvenli bir yaşam alanı da sunacak. Bölgedeki konut anlayışını değiştiren proje; teknolojiyle sosyal yaşam alanlarını profesyonelce birleştirerek yaşam standartlarını yükseltecek.
 
Hayallerinizin bir adım önünde
 
Smart Homes
 
Yeni bir ev, yeni zamanlar…
 
Yeni bir ev değil yeni bir yaşam şekli; Demir Romance
 
Hayalleri akılla birleştiren bir yaşam
 
Aklın Yolu Demir Romance
 
Dahası Demir Romance…
 
Hayat akıp giderken saatleri geri alamıyoruz o halde zamanı yönetelim dedik ve teknolojiyi kullandık sevdiklerinizle doyasıya, keyifle ve güvenle yaşamanız için…
 
Yeni bir ev almanın ötesinde yeni bir yaşama başlamak isteyenlerin buluşacağı adres: Demir Romance… Günlük yaşamınızı hayallerinizin ötesine taşıyabilmek için teknolojinin sağladığı olanaklarla hayat standardınızı değiştirecek ve kolaylaştıracak. Tüm dairelerinde uygulanan akıllı ev sistemi ile de düşlerinizdeki konforu sağlayacak.
 
Demir Romance Projesi’nde hayata geçirilecek Akıllı Ev Sisteminde daire sahiplerinin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak her türlü teknolojik olanak kullanılacak. Bu sisteme sahip telefon ve tablet bilgisayarlardan, evde bulunan lamba, ocak, fırın, perde, kapı, ısıtma ve soğutma sistemlerinin kontrolü tek bir tuşla sağlanabilecek. Demir Romance’ı seçenler evlerinden otoparktaki araçlarını, parkta veya havuzda oynayan çocuklarını takip etme olanağını da bulacaklar.
 
Demir Romance’ın sahip olduğu akıllı ev sistemi sayesinde, evden çıkarken açık kalan ışıklar, prizde kalan ütü, ocakta unutulan yemek veya çaydanlık gibi tehlikeli durumlar ortadan kalkacak. Dairelerde meydana gelebilecek olayları algılayarak daire sahiplerine haber vermenin ötesinde, gereken tedbirleri de alarak istenmeyen durumlara zamanında müdahale edilebilecek. Ayrıca site sakinleri proje kapsamında sunulan market, kuru temizleme, terzi gibi hizmetlere tek bir tuşla ulaşıp evinin kapısına kadar çağırabilecek. Sosyal tesisler içinde yer alan hamam, sauna, masaj gibi tüm aktiviteler için de uzaktan randevu alma fırsatı da mevcut.
 
Yeni bir ev almanın ötesinde yeni bir yaşama başlamak isteyenlerin buluşacağı adres: Demir Romance… Günlük yaşamınızı hayallerinizin ötesine taşıyabilmek için teknolojinin sağladığı olanaklarla hayat standardınızı değiştirecek ve kolaylaştıracak.Tüm dairelerinde uygulanan akıllı ev sistemi ile de düşlerinizdeki konforu sağlayacak.
 
Şimdiden bölgenin cazibe merkezi olmaya aday Demir Romance, Beylikdüzü’nün en merkezi lokasyonunda sadece konfor değil aynı zamanda son derece güvenli bir yaşam alanı da sunacak. Bölgedeki konut anlayışını değiştiren proje; teknolojiyle sosyal yaşam alanlarını profesyonelce birleştirerek yaşam standartlarını yükseltecek.
 
Alışveriş
 
Yeni bir ev, yeni bir tarz…
 
Keyfinizce Alışveriş, Keyifli Alışveriş Alanları
 
Alışveriş için kendinizi sınırlamayın! Aklınızdakiler en yakında…
 
Dükkânlar
 
Cafe
 
Restaurant
 
Fastfood
 
Market
 
Eczane
 
Terzi
 
Çiçekçi
 
Aktivite
 
Yeni bir ev, yeni etkinlikler…
 
Sağlık ve keyifli yaşam alanları bizden; kullanması sizden
 
Hayatı doyasıya ve keyfince yaşamak için
 
Aklınıza getirin! Uygulayın…
 
Aklınız da bedeniniz de rahat olsun…
 
Açık yüzme havuzu
 
Açık –kapalı Lounge alanları
 
Jogging (yürüyüş)
 
Bisiklet parkuru
 
Basket sahası
 
Anfi tiyatro
 
Çocuk & Oyun
 
Yeni bir ev, yeni oyunlar…
 
Çocuklu ailelerin ihtiyacından da fazlası
 
Çocuklar için renkli bir dünya
 
Akıllı çocuklar için eğlenceli alanlar…
 
Çocuk havuzu
 
Çocuk parkı
 
Çocuk oyun alanları
 
Kreş
 
Etüd salonu
 
Okul servis bekleme salonu
 
Doğal Yaşam
 
Yeni bir ev, yeni bir bakış…
 
Mavi ve yeşili birleştiren huzur
 
Yaşam tüm doğallığı ile yanı başınızda! Aklınızda bile yoktu…
 
Aklınıza bile getirmediğiniz doğal bir yaşamı biz size getirdik…
 
Göletler
 
Şelaleler
 
Dinlenme ve Güneşlenme Terasları
 
Localar
 
Güvenli Yaşam
 
Yeni bir ev, yeni bir huzur…
 
Hayatı kolaylaştıran çözümler
 
Güvenliğiniz bize emanet! Aklınız evinizde kalmasın…
 
Kartlı Giriş Sistemi
 
Kapalı Otopark
 
Vale

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

DEMİR ROMANCE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projeleridemir-insaat-demir-romance): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451