Ayışığı Vadi Evleri'nin yüzde 70'i tamamlandı

Mayıs’ta teslim edilecek Ayışığı Vadi’de kişiye özel ödeme planı uygulanıyor
Ayışığı Vadi Evleri'nin yüzde 70'i tamamlandı

Beylikdüzü bölgesinde, uygun fiyat politikasıyla ve nitelikli konut projeleriyle adından söz ettiren Demir İnşaat’ın, Mart 2011’de inşasına başladığı lüksün ve konforun adresi olan projesi Ayışığı Vadi Evleri’nin yüzde 70’i tamamlandı. Toplam 489 konuttan oluşan projenin daire teslimleri, söz verildiği gibi projenin başlangıcında açıklanan tarihte, yani Mayıs 2013’te gerçekleştirilecek. Üstelik kişiye özel ödeme planı kampanyası da devam ediyor.

Daire sahibi olmak isteyenlere her türlü kolaylığı sağlayan ve uygun fiyat politikasından ödün vermeyen Demir İnşaat, metrekare fiyatı 1.650 TL’den başlayan daireler için “Al kalemi eline, ödemeni kendin belirle” sloganıyla kişiye özel ödeme planı uyguluyor. Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Ayışığı Vadi Evleri’nden ev sahibi olmak isteyenlerin ne kadar peşinat vereceklerini, nasıl taksitlendirme yapacaklarını kendilerinin belirlediğini söylüyor. Projede, 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Özel servise kadar her ayrıntı düşünüldü

Ayışığı Vadi Evleri’nin bünyesinde; terzi, bay-bayan kuaförü, vale parking, özel market, kuru temizleme, oto kuaför ve üç katlı otopark gibi hayatı kolaylaştıracak her şey mevcut. Kaza ve yaralanmalarda ilk yardım müdahalelerinin yapılacağı sağlık ünitesi sürekli hizmet veriyor. Daireler arasında herhangi bir ücret ödemeden telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan “intercom” sistemi de tüm dairelerde var. Jeneratör, yangın ve doğalgaz alarm sistemi, kartlı geçiş sistemi gibi teknolojik donanımlar konut sahiplerine güvenli yaşam garantisi veriyor. Ayrıca Ayışığı Vadi Evleri’nde daire teslimlerinden sonra hizmete başlayacak olan site sakinlerine özel ücretsiz servisle metrobüse, alışveriş merkezlerine, markete kolayca ulaşım imkânı sunulacak.

1. ve 5. katlar arasında teraslı daireler…

Projenin yüzde 70’i yeşil alan, spor tesisleri ve sosyal yaşam alanlarına ayrılıyor. Ayrıca her blokta 1’inci ve 5’inci katlar arasında yer alan teraslı daireler, site sakinlerinin kendilerine ait yeşil bir dünya kurmasına olanak sağlıyor.

Çocuklarınızı içiniz rahat bir şekilde bırakabileceğiniz, kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı ile çocuklar da bu projede unutulmuyor. Sosyal tesisler içinde; hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, squash, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bar ile cafe, restaurant ve sinevizyon salonu da mevcut.


Paylaş:

HABERLER