Ayışığı Vadi'de faiz oranları donduruldu

Projeden ev sahibi olmak isteyenlere 60 aya 0.70, 120 aya 0.80 sabit oranlı kredi ve 20 ay sonra kredi ödeme fırsatı sunuluyor.
Ayışığı Vadi'de faiz oranları donduruldu

Demir İnşaat, Beylikdüzü'nün en merkezi lokasyonunda inşa ettiği prestijli konut ve yaşam projesi Ayışığı Vadi Evleri için, faiz artışına inat çok cazip bir kampanya düzenledi. 135 bin TL'den başlayan fiyatlarla, merkezi konumu ve eksiksiz sosyal donatıları ile fark yaratan bu projeden ev sahibi olmak mümkün.

Dosya masrafı ve komisyon ödemeden, Vakıfbank'tan 60 aya kadar 0.70, 120 aya kadar 0.80 sabit oranlı konut kredisi ile ev sahibi olunabilir.

Kampanyanın bir başka seçeneği ise şu an kredi kullanmaya hazır olmayan tüketicileri yakından ilgilendiriyor. Çünkü sadece yüzde 30 peşinat vererek, 20 ay sonra yani evlerine taşındıklarında kredi ödemeye başlayabilirler. Fakat iki seçenekli bu kampanya sadece kısa bir süre ve sınırlı sayıda konut için geçerli.

İSTER SABİT FAİZLİ KONUT KREDİSİ AL; İSTER 20 AY SONRA EVİNE TAŞININCA KREDİ ÖDEMEYE BAŞLA
Kampanyada hemen kredi ödemeye başlamak istemeyenler için de çok cazip bir ödeme planı var. İsteyen tüketiciler sadece yüzde 30 peşinat veriyor ve 20 ay boyunca bütçesine göre ödeme yapıyorlar.

Projenin anahtar teslimi Mayıs 2013'te gerçekleşeceği için, site sakinleri 20 ay dolmadan evlerine yerleşiyor. Konut sahipleri geriye kalan bakiyeyi ise 20'inci ayın sonunda, yani evlerine taşındıktan sonra ödemeye başlıyorlar. İsteyen geriye kalan borcunu bir kere de ödüyor ve hesabını kapatıyor; isteyen kredi çekip uzun vadeli bir ödeme planı ile ev sahibi oluyor. Yani bu projeden konut alanlar 20 ay dolmadan evlerine taşınacakları için her durumda şimdi alıp, oturduktan sonra ödemenin zevkini yaşayacak. Kampanyanın bu seçeneği de herkese hayalindeki eve kolayca ulaşma fırsatı sunuyor.

1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri sunan projede fiyatlar 135 bin TL'den başlıyor.

BEYLİKDÜZÜ MERKEZDE '7 YILDIZLI TATİL KÖYÜ KONFORU'
Çeşitli büyüklükte ve özellikte 489 konut ve sosyal yaşam alanlarından oluşan Ayışığı Vadi Evleri, Beylikdüzü'nün merkezinde '7 yıldızlı tatil köyü konforu' sunuyor. Proje bünyesinde; kaliteli konut birimlerini, zengin ve iyi planlanmış spor ve yaşam alanları ile eğlence ünitelerini, alışveriş ve ticaret birimlerini barındırıyor.

Kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı ile çocuklar da unutulmuyor. Yine sosyal tesisler içinde; basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, squash, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center ve vitamin bar ile cafe, restaurant ve sinevizyon salonu yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER