Beşiktaş One Ortaköy'de 675 bin dolara! Son 19 daire ve 4 ofis!

Bilgili Holding tarafından yapılan Beşiktaş One Ortaköy projesinde satışı süren 19 adet daire ve 4 adet ofis bulunuyor. Projede fiyatlar 675 bin dolardan başlıyor
Beşiktaş One Ortaköy'de 675 bin dolara! Son 19 daire ve 4 ofis!

Ortaköy’ün enfes boğaz köprüsü manzarasına biraz daha yukarıdan bakmak isteyenler için İstanbul'un en nezih semtleri arasında yer alan ve Mimar Gökhan Avcıoğlu tarafından projelendirilen, Amerikalı mimarların meslek örgütü olan AIA (The American Institute of Architects)’in New York şubesi AIA New York Chapter da sergilenen ödüllü projesi  One Ortaköy, İstanbul'un lüks ve hareketli merkezlerinden biri olan Ortaköy'de yer alıyor.
 
Turizm ve inşaat alanında; Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul, W İstanbul, Ajia Hotel, West Blocks, Akaretler Sıraevler ve BodrumBodrum gibi önemli projelerin inşaatı ve renovasyonuna imza atan Bilgili Holding, ”One Ortaköy” projesiyle yepyeni bir hayatı sizler ile buluşturuyor.
 
Projenin formu, cephesi ve genel organizasyonu bağlamsal elemanlar etkisinde gerçekleşen deneysel stratejiler serisiyle birlikte geliştirilmiştir. GAD’ ın tasarım çözümü, alana dağılan çeşitli programların kullanımıyla etkili kılınmıştır. Binanın çatısı rekreasyon alanları olacak şekilde peyzajlandırılmıştır. Yeşil çatılar bina kütle görüntüsünü küçülterek mevcut topografyayla kaynaşmasını sağlamaktadır. Binayı saran doğal taş cephesi, doğal yamaç dokusuyla harmanlanmıştır. İstanbul’un lüks ve hareketli merkezlerinden biri olan Ortaköy’de hayata geçirilen One Ortaköy, İstanbul’ un en özel tasarımlı butik projesi olarak öne çıkıyor. 6 bin 797 metrekare arazi üzerine kurulu toplam 17 bin 713 metrekare inşaat alanından oluşmakta olup, 98 ile 325 m² arasında değişen konut tipleri ile 6 kat konut, yer altında 3 kat otopark ve depo alanları ile toplam 95 konuttan oluşmaktadır. 24 saat güvenlik hizmeti veren, her daireye özel 2 kapalı otopark ve misafir otoparkı bulunduran, fitness center, sauna, buhar odası, kapalı ve açık yüzme havuzu ile eşsiz fırsatlar sunuyor. İç tasarımlarında ise mutfakta Alman markası Nolte, ankastre ürünlerde ise Siemens kullanılmıştır.
 
Tüm çatının yeşil alanla kaplı olması One Ortaköy projesini benzerlerinden ayıran en önemli ayrıcalık olarak öne çıkıyor. Özel peyzajlı çatı bahçeleri ve çatıda 2 bin 600 metrekarelik yürüyüş alanı ile sakinlerine keyifli ve doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.
 
AIA (The American Institute of Architects)’ in New York şubesi AIA New York Chapter’ da sergilenen ödüllü proje  One Ortaköy’ de kalan son 19 dairenin (115 metrekare ile 205 metrekare arasında) fiyatları 675 bin dolar ile 1 milyon 250 bin dolar arasında değişmekte olup ve kalan son 4 bahçeli doublex ofislerin (250 metrekare ile 300 metrekare arasında) fiyatları ise 1.500 ile 1.750 dolar arasında değişiyor.


Paylaş:

HABERLER