ONE ORTAKÖY

Projeyi Takip Et
ORTAKÖY Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 115.00-205.00
Teslim Tarihi : 0000-00-00
Fiyat Aralığı : 2145000-2145000
BİLGİLİ TURİZM VE GAYRİMENKUL YATIRIMLARIBİLGİLİ TURİZM VE GAYRİMENKUL YATIRIMLARI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Yaşadığınız yer, sizi yaşatmalı. Yansıtmalı. Sabah mutlu uyandırmalı, akşam güzel karşılamalı. Her yere yakın olmalı ama önce size yakın olmalı. Ağaç yeşil ve gökyüzü mavisi, hayatınızı renklendirmeli. Bir tek hayat! Neden size verileni değil, istediğinizi seçmeyesiniz? İşte size bu seçeneği sunmak için tasarlanmış ve hayata geçirilmiş her şeyi ile farklı bir proje; One Ortaköy.

İstanbul 24 saat, her saniye canlı. Yaşıyor. Siz neden günün her anını doya doya yaşamayasınız? Cuma akşamları, sinemanın son matinesinden çıkıp eve 5 dakikada dönersiniz. İstediğiniz yere rahatça gidersiniz. Gece dışarı çıkmak istediğinizde tüm hip mekanlar ve gece hayatı anında sizin. Gece hayatının kalbi size çok yakın atıyor. Çünkü One Ortaköy, gecesi bir tane.

Yaşadığımız her saniye keyif vermeli. One Ortaköy'ün terasında nefesiniz kesilecek. Yüzdüğünüz için değil, gördüğünüz manzaradan. Çünkü, Boğaz ve Boğaz Köprüsü tam karşınızda olacak. Çatı bahçenizde attığınız her adıma hem yeşil hem de mavi eşlik edecek. Sanırız, sağlıklı yaşam hiç bu kadar keyifli olmamıştı! One Ortaköy, keyfi bir tane.

Doğayla uyumlu yaşadığımızda, huzur kendiliğinden gelir. One Ortaköy, özgün mimari tasarımı sayesinde çevresiyle uyumludur, adeta iç içedir. Böylece, sizin hem ağaç yeşili hem de deniz mavisi bir hayatınız olur. İçinizden gelen huzur, dışınıza yansır. Belki de hiçbir projede olmayan dev yeşil bir terasınız var. One Ortaköy, huzuru bir tane.

Bizim gibi yaşayan, düşünen, hisseden insanların arasındaysak mutluluğa yakınız demektir. Komşularınız en yakın dostlarınız olabilir. Bazen sadece bir "günaydın" günü güzel başlatmaya yeter. Kahve eşliğinde akşam sohbeti günün tüm yorgunluğunu unutturur. Terastaki bahçede yapılan yürüyüşler muhabbetle çok daha keyifli olabilir. One Ortaköy mutluluğu bir tane.

Güzel bir hayatımız olmasını istiyorsak, önce evimizde güzel zaman geçirmemiz gerekiyor. Evinizdeki her saniyeyi keyifle yaşamanız için tasarlandı. Çünkü, uyumak keyifliyse, güzel uyanırız. Yemek yapmaktan haz alırsak, yaptığımız yemek güzel olur. Kısacası, yaşadığımız her ana değer katabiliyorsak, güzel bir hayatımız olur. One Ortaköy, içi bir tane.

One Ortaköy, benzetmek gerekirse, başka hiçbir projeye benzemez. Bu gerçeği onu ilk görüşünüzde anlarsınız. Dış cephesinin kıvrımları ve kullanılan doğal taşlar yepyeni bir form yaratır. Size bir yamacı anımsatır. Bir birine bağlı dört dairesel formun birlikteliğinden oluşan proje, dış cephesinin doğallığıyla metal görünümlü yapılardan ayrışır. One Ortaköy, dışı bir tane.

İsterseniz, kapalı yüzme havuzunda yüzersiniz. Tüm vücudunuzun kendine geldiğini hissedersiniz. Fitness sayesinde her mevsim formda kalırsınız. Yazın gelişini beklemezsiniz. Havuzdan çıktıktan sonra SPA'nızda özünüze dönebilirsiniz. One Ortaköy zamanı bir meditasyona döndürerek size sunar. One Ortaköy, havuzu bir tane.

Bazılarına spor salonuna gitmek, spor yapmaktan daha zor gelir. One Ortaköy'de yaşıyorsanız, evinizin salonundan spor salonuna gitmek, sadece bir iki dakika. Bir hayat biçimi satın alıyorsunuz, bu hayat biçimi her ana en iyi şekilde hazırlanmanız için tasarlandı. Neden spor hayat biçiminiz olmasın One Ortaköy, sporu bir tane.

Önce kendimizi güvende hissederiz. Mutluluk ve huzur ardından gelir. Bu yüzden One Ortaköy'de güvenlik her şeyin başıdır. 24 saat CCTV güvenlik kameraları, infra-red hareket algılayıcı detektörler ve manyetik kapı kontakları sayesinde kendinizi her an güvende hissedersiniz. Mükemmel güvenlik anlayışı zaten böyle olmalıdır. One Ortaköy, güvenliği bir tane.

One Ortaköy'de otomobilinizin bile özel bir yeri var. Tabii ki, otopark ve ev arasında gidip gelirken siz de rahat edersiniz. Özellikle de elinizde torbalarla alışverişten dönerken! Ayrıca, misafirleriniz de otomobillerini onlar için ayrılan özel alana park ederler. Misafirperverliğiniz otoparktan başlar! One Ortaköy, rahatlığı bir tane.


KONSEPT

İstanbul'un Ortaköy mevkiinde yamaca konumlandırılan One Ortaköy, çevrenin çağdaşlaşması adına atılan ikonik bir adımdır. Projenin formu, cephesi, genel organizasyonu bağlamsal elemanlar etkisinde gerçekleşen deneysel stratejiler serisiyle birlikte geliştirildi.

Yeşil çatılar bina kütlesini küçülterek mevcut topografya kaynaşmasını sağlamaktadır.

PROJE :

* 6797 m2 arazi üzerine kurulu toplam 17.713 m2 inşaat alanı
* 6 kat konut, yer altında 3 kat otopark ve depo alanları, toplam 95 konut
* 98 m2'den 325 m2'ye kadar çeşitli konut tipleri
* Dış cephe doğramaları, elektrostatik boyalı ve ısı yalıtımlı alüminyum doğrama ve ısı camlı, çift eksenli (düz ve vasistas) pencere doğramaları
* Doğal taş kaplama cepheler

Dekorasyon / Donanım

* Ses yalıtımlı zemin kaplamaları
* Her bir dairede ıslak mekanlar için özel seçilmiş 1.sınıf seramik
* Salon, antre, koridor ve yatak odaları 1. sınıf parke
* Mutfak, A sınıfı ithal Alman markası Nolte dolaplar ve Siemens ankastre ürünler
* Uydu, data ve harici telefon bağlantıları
* Görüntülü Audio marka kapı telefonu

Ortak Kullanım

* Merkezi dahili telefon ve güvenlik sistemleri
* 24 saat CCTV güvenlik kameraları
* Otomatik devreye giren tam kapasiteli jeneratör
* Merkezi su deposu ve atık su arıtma sistemi
* Her daireye özel 2 adet kapalı otopark yeri ve ortak misafir otoparkı
* Her daireye 15 m2'lik depo alanı
* Evlerde pasif infra-red hareket algılayıcı detektörler ve manyetik kapı kontakları

Sosyal Alanlar

* Fitness Center
* Sauna
* Buhar Odası
* Kapalı Yüzme Havuzu
* Çatıda, Boğaz Köprüsü ve Boğaz manzaralı açık yüzme havuzu
* Özel peyzajlı çatı bahçeleri
* Çatıda 2600 m'lik yürüyüş alanı

Konum

Yaşadığınız yer merkezde olmalı, sizi de her şeyin merkezine koymalı. One Ortaköy her yere yakın ama öncelikle size yakın. Boğaz havası almak istediğinizde pencereyi açmanız yeterli. Yürüyerek sahile gider kartpostal tadındaki enfes manzaranın bir parçası olursunuz. İşe gidip gelirken birçok alternatif yolu kullanabilirsiniz. One Ortaköy, konumu bir tane.

Kat Planları

İç Resimler


Warning: substr_count() expects parameter 1 to be string, array given in /home/yp/public_html/funcs/projelerAl.php on line 69

Warning: substr_count() expects parameter 1 to be string, array given in /home/yp/public_html/funcs/projelerAl.php on line 70

Warning: substr_count() expects parameter 1 to be string, array given in /home/yp/public_html/funcs/projelerAl.php on line 71

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-ortakoyyeni-konut-projeleribilgili-turizm-ve-gayrimenkul-yatirimlari-one-ortakoy): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451