BODRUMBODRUM

BİLGİLİ TURİZM VE GAYRİMENKUL YATIRIMLARIBİLGİLİ TURİZM VE GAYRİMENKUL YATIRIMLARI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Hepimiz biliriz. Bodrum iki kişiliklidir. Biri; canlı, hiç uyumayan, coşkulu, göz önünde ve güneşlidir. Diğeri, sakin, yalın, duyularla dolu, gizli ve gölgeli...

Bodrum'da özlediğimiz bir Bodrum tasarladık. Yalıkavak'ta yamaçtan denize, denizden yamaca sükunetle kurgulanmış, gölgelerin güneş kadar değerli olduğu, gecenin gündüz kadar ışıltılı olduğu bir yeni Bodrum:

Ait olduğu coğrafyanın tüm doğallığı ile vurglandığı özgün mimari tasarımı kadar konumu ile de eşsiz nitelikte olan BodrumBodrum, yepyeni bir hayatı düşleyenler için doğa ile tasarımı ustalıkla buluşturuyor. Taşın, ahşabın, güneşin ve gölgenin ustalıkla bir araya getirildiği proje, Arif Özden, Sinan İzgi ve Tanju Özelgin imzası taşıyor. Konfor, huzur ve kolaylık kadar beş duyunun da tasarlandığı BodrumBodrum 5 temel tipten oluşuyor.

"Hayatı en yalın haliyle kolaylaştırmak ve zenginleştirmek, projenin temel duyarlılık alanıdır. İçten dışa, dıştan içe ideal olanı yakalamak; yeni bir gerçek yaratmak yerine, gerçek olana bambaşka bir kesitten bakabilmekle mümkündür. Bu anlamda bir ara kesit mimarisidir, "BodrumBodrum". Duvarların hayatı sınırlamadığı, aynı anda hem içeride, hem dışarıda, hem kalabalığın içinde tek ve bağımsız, hem tek başına çokluk içinde çeşitli bir yaşam kurgusudur bu. Yaratılan ara katmanlardan, doğa tüm çömertliğiyle iç mekana sızarken, kendi mahremiyeti içersinde yaşam diğer bir taraftan devam etmektedir. Burada bahsedilen doğa sadece dışarısı, güneş, toprak, gökyüzü değil, malzemenin, planın ve duyguların doğasıdır. Vaat edilen, bütünü oluşturan her bir parçanın kendi içinde yetkinliği ve eşsizliği ile sağlanan ayrıcalıklı bir yaşam deneyimidir."

Arif Özden & Tanju Özelgin

Bodrum'un en beğenilen beldesi Yalıkavak, Gökçebel Mevkii, Tilkicik koyunda 25.789 m2 arsa alanı üzerinde yapılandırılan, BodrumBodrum projesi, denize sıfır 98 adet müstakil evden oluşmaktadır.

Evlere ulaşımı sağlayan yeraltından geçen özel araç yolunda tüm evlerde bulunan kapalı otoparkın yanı sıra kapalı misafir otoparkı da bulunuyor.

Tamamı deniz manzarasına sahip BodrumBodrum, muhteşem deniz manzarasına açılan ahşap kaplamalı verandaları, plaj tesisleri ve kafe alanı ile size Bodrum'un tüm güzelliklerini hiç yaşamadığınız bir fark ile yaşatacak. 12 ay kullanıma hazır olacak evlere, 24 saat teknik servis, housekeeping ve catering servisi de verilecektir. Tekneler için özel iskele, deniz üstünde yüzen güneşlenme ve dinlenme alanları ile BodrumBodrum yaşadığınız her mevsimi unutulmaz kılacak.

EVLER

A TİPİ EVLER

Toplam 18 villadan oluşan, büyüklükleri 241-319 m2 arasında değişen ve denize en yakın konumda yer alan A tipleri, dubleks yapıları, göz alıcı geniş bahçeleri ve kendilerine ait serinleme havuzları ile ayrıcalıklı bir yapıya sahiptir.

10 villanın zemin katında 3 yatak odası ve 2 banyo, birinci katında salon, açık mutfak ve tuvalet, asma katında ise çalışma odası yer almaktadır. Zemin katta tavan yüksekliği 3.5 m'dir.

Bahçe ile yatak odalarını ayıran taş ve ahşap örgü perdeli özel seperasyonlara sahip A Tipi villalar, kendilerine ait sosyal tesis alanı, ortak havuz ve ortak açık alana sahiptir.

B TİPİ EVLER

Toplamda 16 dubleks villadan oluşan ve büyüklükleri 237-238 m2 arasında değişen B tipleri, bahçe kullanımına ve kendilerine ait serinleme havuzuna sahiptir. Zemin katta yatak odaları, birinci katta ise yaşam alanı ve teraslar yer alır.

8 villanın zemin katında 3 yatak odası ve 2 banyo, birinci katında salon, açık mutfak ve tuvalet mevcuttur. 8 villanın ise zemin katında 2 yatak odası ve 2 banyo, birinci katında salon, açık mutfak ve tuvalet yer alır.

Zemin katta bahçe ile yatak odalarını ayıran taş ve ahşap örgü perdeli seperasyonlar ve ahşap kaplamalı teras ve gölgelikler bulunmaktadır.

C TİPİ EVLER

236-284 m2 arasında değişen büyüklükleri ve dubleks yapıları ile C tipleri, bahçe kullanımına ve kendilerine ait serinleme havuzuna sahiptir. Zemin katta yatak odaları, birinci katta ise yaşam alanı, ön ve yan teraslar yer alır. C tipi evler toplam 40 adet villadan oluşmaktadır.

Zemin katta 3 yatak odası ve 2 banyo, birinci katta salon, açık mutfak ve tuvalet yer almaktadır. Zemin katta bulunan yatak odaları bahçeden taş ve ahşap örgü perdeli bir seperasyonla ayrılır.

D TİPİ EVLER

Toplamda 12 dubleks bahçeli villadan oluşan D tiplerinin büyüklükleri 251-287 m2 arasında değişmektedir. D tipleri, bütün koyun manzarasına hakim bir konumdadır. Zemin katta bahçe kullanımı, kendilerine ait serinleme havuzu mevcuttur.

Zemin katta bulunan yatak odaları bahçeden taş ve ahşap örgü perdeli seperasyonla ayrılır. Bu katta 2 yatak odası ve 2 banyo yer alır. Birinci katta 1 yatak odası, salon, açık mutfak ve 1 banyo bulunmaktadır.

E TİPİ EVLER

152 m2 büyüklüğündeki E tipleri toplam 12 adet çatı teraslı dairelerdir. E tipi daireler, D tipi villalar ise aynı bloğu paylaşıp kendilerine ait özel girişleri mevcuttur. Giriş katında 1 yatak odası, 1 banyo, salon, açık mutfak ve ön teras mevcuttur. Çatı katında ise bütün koyun manzarasına hakim özel bir teras yer alır.
 

İç Resimler


Warning: substr_count() expects parameter 1 to be string, array given in /home/yp/public_html/funcs/projelerAl.php on line 69

Warning: substr_count() expects parameter 1 to be string, array given in /home/yp/public_html/funcs/projelerAl.php on line 70

Warning: substr_count() expects parameter 1 to be string, array given in /home/yp/public_html/funcs/projelerAl.php on line 71

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercommuglabodrum-yalikavakyeni-konut-projeleribilgili-turizm-ve-gayrimenkul-yatirimlari-bodrumbodrum): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451