FERKO SIGNATURE

Projeyi Takip Et
Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 185
Metrekare Aralığı : 140
Teslim Tarihi : 2016-07-01
Fiyat Aralığı : 21600
FERKO İNŞAATFERKO İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Levent'e Ferko imzası...
İstanbul'un en değerli bölgesi Levent eşsiz mimari ve sıradışı mühendislik ile buluşuyor. İş dünyasının modern gereksinimleri, akılcı çözümlerle Ferko Signature'de yeniden anlam kazanıyor.
 
Teknolojik ve çevre dostu sistemlerle donatılan Ferko Signature, lüks kavramını ofisinize taşırken, her detayı estetik dokunuşlarla taçlandırıyor.
 
KONUM
 
Ferko Signature, İstanbul'un merkezi Levent Büyükdere Caddesi'nde...
Ferko Signature, dünya ekonomisinin önemli bir bağlantı noktası olan İstanbul'da, iş dünyasının atar damarı olan Levent'in merkezinde sıradışı bir lükse imza atıyor.
 
Sosyal yaşamın kalbinde, popüler markalara sahip AVM’lere, şehrin gözde otel , restoran ve eğlence merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Ferko Signature, iş ortaklarınıza da profesyonellik ve lüksün kapılarını aynı anda açmanızı sağlıyor.
 
İş ortaklarınız şehrin merkezinde hem gerçek İstanbul'u keşfedecek hem de çeşitli ulaşım alternatifleri ile zaman tasarrufu avantajı elde edecek.
 
HIZLI VE KOLAY ULAŞIM
* Levent Metro İstasyonu 50 m.
* 4. Levent 3.5 km.
* Taksim 7 km.
* Zincirlikuyu Metrobüs Durağı 1 km.
* Boğaziçi Köprüsü 4 km.
* Şişhane 10 km.
* Gayrettepe / Esentepe 1 km.
* Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 6 km.
* Yenikapı (Deniz Otobüsü) 15 km.
* Şişli / Mecidiyeköy 3 km.
* Maslak 6 km.
* Atatürk Havalimanı 22 km.
* Sabiha Gökçen Havalimanı 39 km.
 
SIGN 1 OFİSLERİ
 
Sign 1 Ofisleri ile lüksü yanıbaşınızda hissedin...
Belgrad ormanlarından İstanbul Boğazı ve Haliç'e kadar uzanan geniş bir panoramaya karşı çalışma imkanı sunan Sign 1, size İstanbul'un keyfini ofisteyken bile çıkarabilme lüksü sunuyor. Geniş cam yüzeyleri göz zevkinize hitap ederken, tüm yönlerden elde edilen güneş ışığı ile enerji tasarrufu sağlayarak çevreye katkıda bulunuyor. Alışagelmiş standartların aksine, 13. kata kadar manuel, 13. kat üzerinde bina otomasyon sistemi dahilinde çalışan otomatik olarak açılabilen pencereler ile de fark yaratıyor.
 
Sign 1, Büyükdere Caddesi üzerinden görkemli lobisinin açıldığı ferah girişi, ofis katlarındayaratılan kusursuz işçiliği ve bugüne kadar düşünülmemiş detayları ile modern iş dünyasının lüks yorumu niteliğindedir.
 
TEKNİK BİLGİLER
 
* Tek katta 140 m2'den 1.722 m2'ye kadar esnek ofis seçenekleri
* Brüt 4 m. yüksekliğinde ferah ofis katları
* Mekanik ve motorlu açılan teleskopik ve panoromik camlar
* Kapalı Otopark
* Ayrıcalıklı Concierge Hizmetleri
* Business Center
* Business Lounge Bölümü
* Cafe ve restaurant alanları
* Leed Sertifika adayı
* Her kata özel iki adet kat balkonu
* Fiberoptik altyapı
* A+profesyonel bina yönetimi
* A+ güvenlik hizmetleri
* Vale hizmeti
* Araç yıkama
* I-tech Hizmetleri
* Elektrikli araç sarj istasyonu
 
SIGN 2 OFİSLERİ
 
Sign 2 Ofisleri ile geniş alanların ayrıcalığını yaşayın...
Ferko Signature'ın kuzey, güney ve batı cephelerini saran Sign 2, Dede Korkut Caddesi üzerinden sağlanan 20 m. yüksekliğindeki cam atrium girişi ve 6 kat üzerinde farklı büyüklükte ferah ve modüler yatay ofis alanları sunuyor.
 
Sign 2'nin tasarımı da tıpkı Sign 1 gibi enerjiyi verimli kullanan, içinde bulunduğu coğrafya ve kültürün sürdürülebilirliğine katkı sağlayan bir anlayışla hayat buluyor.
 
Tasarımla yaratılan estetik mükemmelliğin yanısıra, fonksiyonel yapı ile çalışanların yaşam kalitesi ve verimliliğinin arttırılması da hedefliyor.
 
FERKO GARDEN
 
İş dünyasının kent bahçesi...
Lüks kavramının anlam bulduğu Signature, klasik iş ortamı anlayışını tamamen yok eden ferah ve modern ofislerinin yanı sıra gün içindeki molalarınızı da bir ayrıcalığa dönüştüren 'Kent bahçesi' ile dikkati çekiyor.. 'Kent bahçesi' konsepti ile oluşturulan yeşil alan, cafe ve restoranları da içinde barındırarak, günün hızlı temposunda mola alınabilinecek ferah ve açık alanlar yaratıyor. Küçük molalar büyük bir motivasyona dönüşüyor.
 
BUSINESS LOUNGE
 
İş dünyasının konforunu yeniden tanımlıyoruz...
Lüks ve konforun birarada sunulduğu Ferko Signature, iş konforunu arttırarak farklı ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla
yüksek donanımla tasarlanıp, profesyonellerce yönetilecek olan Business Center’a da ev sahipliği yapıyor.
 
İş dünyasında konforu yeniden tanımlayan Business Center'da yüksek standartlarda planlanmış ofis ve toplantı odaları yer alıyor. Ayrıca iş görüşmelerinizi daha keyifli bir ortamda yapabileceğiniz "Signature Lounge" da özel toplantılarınız için sizleri ağırlıyor.
 
FİYATLAR
 
Ferko Signature’da metrekare satış fiyatları 7.500 dolar ile 11.000 dolar arasında değişiyor.

Dış Resimler

İç Resimler

FERKO SIGNATURE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-yeni-konut-projeleriferko-insaat-ferko-signature): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451