Beylikdüzü Ntowers'ta 169 Bin TL'ye 2+1 Daireler

İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Ntowers projesinde son daireler için özel bir kampanya düzenlendi
Beylikdüzü Ntowers'ta 169 Bin TL'ye 2+1 Daireler

Özyurtlar İnşaat, Ntowers projesinden ev alanlara tapularını teslim ediyor.

Hayatın haziran ayında başlayacağı Ntowers’ta kalan son 85 daire için çok özel bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında Ntowers’ta yer alan 2+1 daireler 169 bin liradan satışa sunuluyor

Özyurtlar İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Ntowers projesinden ev alanlara tapuları veriliyor. Ntowers’ta yaşam haziran ayında başlıyor. Uygun fiyatlarla herkesi ev sahibi yapmaya kararlı olan Özyurtlar İnşaat, Ntowers’ta kalan son 85 daire için çok özel bir kampanya yaptı. Kampanya kapsamında Ntowers’ta  2+1 daire 169 bin liradan satışa sunuluyor. Bunun için yapılması gereken tek şey satış bedelinin yüzde 30’unu peşin olarak vermek. Ntowers’ta 1+1, 2+1 daire tipleri bulunuyor.
 
Yüzde 80 kazanç sağladı
 
Ntowers’ın çok özel bir proje olduğunu belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Satış Ve Pazarlama Müdürü Ebru Akyüz, “Proje satışa sunulduğu günden buyana yüzde 80’in üzerinde değer kazandı. Kalan son 85 dairenin de kısa sürede satılacağını düşünüyoruz. Yaşayacağı evi maketten değil, görerek almak isteyenleri satış ofisimize bekliyoruz” diye konuştu.
Merkezi konuma sahip Beylikdüzü’nün en merkezi noktalarından birinde yer alan Ntowers mükemmel konumuyla dikkat çekiyor. Ntowers’da açık ve kapalı otoparklar, tenis kortu, basketbol sahası, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, bisiklet, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor.
Projenin hemen yanında 150 bin metrekarelik Şehitler Parkı ve onun yanında 100 bin metrekarelik Gaziler Parkı bulunuyor.  Parklar, toplam 250 bin metrekarelik bir alanı kapsıyor. Parklarda uluslararası yarışmalar için hazırlanmış PaintBall Sahası da yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER