N TOWERS

ENLERİN BULUŞMA NOKTASI

Projeyi Takip Et
Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 1296
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 66
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 110000
ÖZYURTLAR İNŞAATÖZYURTLAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

En’lerin buluştuğu bir yaşam alanı...

İstanbul’un en hızlı değerlenen yerleşim bölgelerinden biri olan Esenyurt’ta, Özyurtlar İnşaat güvencesiyle yepyeni bir yaşam alanı yükseliyor.

Toplam 30.000 m2’lik bir alana inşa edilen Ntowers, sakinlerine en iyi yaşamı sunmak amacıyla yola çıkıyor.

%75’i yeşil alana ayrılan Ntowers Konutları’nda ve hemen yanıbaşında yer alan 150.000 m2’lik Şehitler Parkı ile 100.000 m2’lik Gaziler Parkı’nda çocuklar doğayla iç içe büyüyor.


N konforlu
Her metrekaresi konfor gözetilerek inşa edilen Ntowers Konutları, yemyeşil bir doğanın içinde, geniş sosyal alanlarıyla, eşsiz bir yaşam vaat ediyor.
Ntowers’da sizin ve ailenizin ihtiyacına göre; 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.
İşlevselliğin ön plana çıkarıldığı dairelerde, 1+1 seçeneklerinde dahi ferah ve geniş bir yaşam alanı yaratılıyor.
Konfordan ödün vermeyenler için, Ntowers çok ideal.


N estetik
Ntowers’da mimari estetikle buluşuyor. Her detayın titizlikle planlandığı Ntowers Konutları’nda gerek daire içleri, gerekse yaşam alanları göze ve ruha hitap eden estetik detaylarla şekilleniyor. Çünkü bizim için her sabah uyandığınızda evinizin ve pencerenizden görünen manzaranın size huzur vermesi çok önemli. Ntowers Konutları’nda bunu yakalamak için, kullanılan her malzeme titizlikle seçiliyor ve peyzaj gibi yaşam alanınızın siluetini belirleyen her detay usta ellere bırakılıyor.

N güvenli
Ntowers’da sizin ve ailenizin güvenliği için 24 saat güvenlik birimleri hizmet veriyor. Ayrıca acil durumlar için, Ntowers bünyesinde sizlere 24 saat ücretsiz olarak sağlık hizmeti veriliyor. Bölge merkezlerine güvenle ulaşabilmeniz içinse, Ntowers servisleri hazır bekliyor.

N sportif
Ntowers’da spordan vazgeçemeyenler için; tenis kortu, basketbol sahası, fitness center, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, bisiklet, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor. Ayrıca Ntowers projesinin bitişiğinde 150.000 m2 Şehitler Parkı ve onun yanında 100.000 m2 Gaziler Parkı bulunuyor. Bu iki park Türkiye’nin en büyük şehir parklarından sayılıyor. Parklar, toplam 250.000 m2’lik bir alanı kapsıyor. Parklarda uluslararası yarışmalar için hazırlanmış Paint Ball Sahası da yer alıyor.

N sosyal
Ntowers’da yer alan sosyal alanlar sayesinde eski komşuluklar yeniden canlanıyor. Gerek komşularınızla, gerekse sizi ziyarete gelen misafirlerinizle birlikte yararlanabileceğiniz; restaurantlar ve bistro cafe keyifli sohbetlerinize ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyor. Üstelik açık ve kapalı otoparklarınız sayesinde ne siz ne de misafirleriniz park sorunu yaşamıyor.

N çocuk dostu

Ntowers çocuklar için adeta bir cennet. Çocuklar Ntowers’da binalar içinde kapalı kalmaktan kurtuluyor. %75’i yeşil alana ayrılmış sitelerinde özgürce oynayabiliyorlar. Onların doyasıya keyifli anlar geçirmeleri için bir çocuk oyun alanı da bulunuyor. Ntowers Çocuk Kulübü de düzenli olarak onlar için aktiviteler planlıyor. Ntowers’da küçük çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir kreş de bulunuyor.

N hesaplı
Ntowers’daki bu muhteşem yaşama en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile ulaşabilir, hayatınızda yepyeni bir dönem açabilirsiniz. Eğer amacınız sadece yatırım yapmaksa, İstanbul’un en sağlam zeminine sahip ve en hızlı değerlenen yerleşim birimlerinden biri olan Esenyurt’ta inşa edilen Ntowers tam size göre.

İç Resimler

Vaziyet Planı

N TOWERS İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projeleriozyurtlar-insaat-n-towers): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451