NLOGO

Projeyi Takip Et
Esenyurt / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 2519
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 40
Teslim Tarihi : 2016-06-01
Fiyat Aralığı : 199000
ÖZYURTLAR İNŞAATÖZYURTLAR İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
ŞEHRİN KALBİNDEKİ LÜKS VE KONFOR KONSEPTİ
Toplam 7 blok ve 2.519 konuttan oluşan bu çok özel projenin tam kalbinde 59 ticari birimden oluşan “NLogo İstanbul” tüm beklentilerinizi karşılamak ve hayatınıza renk katmak için sizlerle buluşmayı bekliyor. Nlogo İstanbul içerisinde bulunan “NLogo İstanbul”, sizlere şehrin kalbinde lüks ve konforun eşsiz buluşmasını farklı bir konsept ile sunmayı vaat ediyor.
 
EN AYRICALIKLI KONUM
Gün geçtikçe değeri artan, son yılların en gözde ilçesi ve cazibe merkezi olan Esenyurt’ta yer alan Nlogo İstanbul, Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü’ne olan yakın konumu ile muhteşem bir manzarada beş yıldızlı bir yaşam vaat ediyor. Ayrıcalıklı bir konumda yer alan Nlogo İstanbul’un çevresinde pek çok önemli sosyal alan, tesis, ticari merkez ve ulaşım noktaları bulunuyor.
 
Tem Otobanı üzerindeki özel konumu ile Atatürk Havaalanı’na 15, camiye 7, okula 5, AVM’ye 5, toplu taşımaya 3, hastaneye 2 ve belediyeye 1 dakika mesafede yer alacak Nlogo İstanbul ile yaşam çok kolay...
 
EN KEYİFLİ ANLAR
Nlogo Formda Yaşam
İstanbul Avrupa Yakası’nın yeni sembolü olmaya aday Nlogo İstanbul, geniş sosyal imkânları ile keyifli ve eğlenceli bir hayata ev sahipliği yapıyor. Doğadan ilham alan yaşam stili ve her ayrıntısı ile Nlogo İstanbul, sizlere yatırım değeri yüksek mutlu bir gelecek sunuyor. Sosyal olanakları ve hizmetleri ile Nlogo İstanbul öncelikle “Mutlu Ev Sahipleri” yaratmayı hedefliyor. Hayal ettiğiniz, beş yıldızlı bir tutkudan yola çıkarak tasarlanan büyülü bir dünyanın kapıları Nlogo İstanbul ile açılıyor.
 
Nlogo İstanbul’da Sizi Bekleyen Sosyal Donatılar:
* Çocuk Oyun Alanları
* Süs Havuzları
* Rekreasyon Alanları
* Yürüyüş Parkurları
* Basketbol Sahası
* Açık Yüzme Havuzu
* Kapalı Yüzme Havuzu
* Sinema Salonu
* Türk Hamamı
* Sauna
* Giyinme Odaları
* Spor Salonu
* Lobi-Cafe Bar
* Çocuk Oyun Odası
* Fitness Center
 
EN GÜVENLİ YAŞAM
Nlogo İstanbul, aileniz ile birlikte güven ve huzur içinde yaşayabileceğiniz nezih bir hayatın anahtarını sizlere sunuyor. Güvenli, geniş sosyal imkânları ve yüksek teknolojisi ile Nlogo İstanbul, ev ve iş hayatınıza yepyeni bir trend kazandırıyor.
 
EN KARLI YATIRIM
Nlogo Yatırım
Her geçen gün yatırım değeri artan İstanbul Avrupa Yakası’nın gözdesi Esenyurt’ta yer alan Nlogo İstanbul, yerli ve yabancı yatırımcılar için “karlı yatırım” kavramını yeniden tanımlıyor. Özyurtlar İnşaat, 2.519 konut ve 59 ticari birim bulunduğu bu ayrıcalıklı proje ile size “Yaşam için eN doğru, yatırım için eN karlı seçim” i sunuyor. Farklı alanlarda hizmet veren mağazaların da yer aldığı proje, bölgenin en canlı alışveriş ve eğlence adreslerinden biri olacak.
 
FİYAT
 
Nlogo İstanbul’da 40 metrekare 1+0 daireler 79 bin liradan, 65 metrekare 1+1 daireler 119 bin liradan satışa sunuluyor. Projede büyüklüğü 85 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerimiz 159 bin liradan, 140 metrekare 3+1 dairelerimizse 259 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.  
 
Nlogo İstanbul’da daire bedelinin yüzde 30’unu peşin verenler kalanı için 120 ay banka kredisi kullanabiliyor.

Dış Resimler

İç Resimler

NLOGO İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasiesenyurt-yeni-konut-projeleriozyurtlar-insaat-nlogo): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451