Bura Residence fiyat listesi! 185 bin TL'ye 2+1!

Bura Residence'ın sosyal donatıları arasında; masa oyunları, lobi ve resepsiyon hizmetleri, çocuk oyun alanları, sauna ve Türk hamamı, açık yüzme havuzu, sosyal ve kültürel aktivite alanları, tenis kortu, açık-kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahaları ve fitness salonu yer alıyor
Bura Residence fiyat listesi! 185 bin TL'ye 2+1!

Bura Residence'ta 62 metrekare 1 oda 1 salon evler 100 bin liradan, 123 metrekare 2 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 185 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 2013 yılının Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Bura Residence'da peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor.
 
Toplam arsa alanı 9 bin metrekare olan Bura Residence, Esenyurt'ta yükseliyor. 4 bin 500 metrekare kapalı otoparkı bulunan Bura Residence'ın kapalı alanı 35 bin metrekare olarak belirlendi. 30 ve 17 katlı 2 bloktan meydana gelen Bura Residence, metrobüs , otobüs ve diğer ulaşım ağlarına yakın konumuyla dikkat çekiyor.
 
Bura Residence'ın sosyal donatıları arasında; masa oyunları, lobi ve resepsiyon hizmetleri, çocuk oyun alanları, sauna ve Türk hamamı, açık yüzme havuzu, sosyal ve kültürel aktivite alanları, tenis kortu, açık-kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahaları ve fitness salonu yer alıyor.
 
24 saat güvenlik hizmetleri ile kontrol altında olan Bura Residence, Yirikler İnşaat imzasını taşıyor. Bura Residence'ın 30 katlı A bloğunda 352, 17 katlı B bloğunda ise 52 konut mevcut. Projede sosyal tesis alanı 325 metrekare olarak belirlendi.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05