Bura Residence fiyat listesi! 185 bin TL'ye 2+1!

Bura Residence'ın sosyal donatıları arasında; masa oyunları, lobi ve resepsiyon hizmetleri, çocuk oyun alanları, sauna ve Türk hamamı, açık yüzme havuzu, sosyal ve kültürel aktivite alanları, tenis kortu, açık-kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahaları ve fitness salonu yer alıyor
Bura Residence fiyat listesi! 185 bin TL'ye 2+1!

Bura Residence'ta 62 metrekare 1 oda 1 salon evler 100 bin liradan, 123 metrekare 2 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 185 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 2013 yılının Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Bura Residence'da peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor.
 
Toplam arsa alanı 9 bin metrekare olan Bura Residence, Esenyurt'ta yükseliyor. 4 bin 500 metrekare kapalı otoparkı bulunan Bura Residence'ın kapalı alanı 35 bin metrekare olarak belirlendi. 30 ve 17 katlı 2 bloktan meydana gelen Bura Residence, metrobüs , otobüs ve diğer ulaşım ağlarına yakın konumuyla dikkat çekiyor.
 
Bura Residence'ın sosyal donatıları arasında; masa oyunları, lobi ve resepsiyon hizmetleri, çocuk oyun alanları, sauna ve Türk hamamı, açık yüzme havuzu, sosyal ve kültürel aktivite alanları, tenis kortu, açık-kapalı otopark, basketbol ve voleybol sahaları ve fitness salonu yer alıyor.
 
24 saat güvenlik hizmetleri ile kontrol altında olan Bura Residence, Yirikler İnşaat imzasını taşıyor. Bura Residence'ın 30 katlı A bloğunda 352, 17 katlı B bloğunda ise 52 konut mevcut. Projede sosyal tesis alanı 325 metrekare olarak belirlendi.


Paylaş:

HABERLER