Bura Residence'ta 84 Bin Liraya Daire

Yirikler İnşaat’ın Esenyurt’ta hayata geçirdiği son projesi Bura Residence, ferah ve kullanışlı yaşam alanlarına sahip 5 farklı tipte daire seçeneği ile gerçek yaşamın kapılarını aralıyor.
Bura Residence'ta 84 Bin Liraya Daire

Bura Residence; konfor, kalite, sağlaBura Residence ile ilgili diğer haberleri okumak için tıklayın!lık, tasarım ve güvenliği bir arada sunarken, yaşam kalitenizi de arttırıyor. Daire içlerinde kullanılan birinci sınıf malzeme ve işçilikle tüketicilere ömürlük ev sunan Bura Residence’da, metrekareler 62 m² ile 123 m² arasında değişiyor. Dairelerin kullanışlı yaşam alanlarına imkan veren tasarımı ve tavan yükseklikleri de dikkat çekiyor.

Son teknolojiye sahip merkezi ısıtma sistemi, daire içlerinde kullanılan birinci sınıf laminant ve kalebodurları, jeneratör gibi pek çok imkan sunan Bura Residence, girişinde bulunan lobi resepsiyonla da fark yaratıyor.

Güvenliği ön planda tutan projede birinci sınıf yangın söndürme sistemlerinin yanı sıra, her katta duman dedektörleri ve yangın dolapları da bulunuyor. Tünel kalıp betonarme modeline göre inşası gerçekleştirilen Bura Residence’ın temellerinde kullanılan fore kazık sistemi ise statik güvenliğin üst düzeyde artırılmasını sağlıyor.

9.000 metrekare arsa üzerinde 35.000 metrekare kapalı alana sahip Bura Residence, 30 ve 17 katlı 2 ayrı bloktan ve toplam 366 daireden oluşuyor. Bura Residence’da 1+1 dairelerin satış fiyatı 84 bin TL ile 99 bin TL arasında, 2+1 dairelerin satış fiyatı ise 149 bin TL ile 165 bin TL arasında değişiyor. Bura Residence, tüketiciye sunduğu daire seçenekleri ile geniş bir yaşam alanı imkanı verirken, Esenyurt’a da farklı bir konsept getiriyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05