Bura Residence'ta 84 Bin Liraya Daire

Yirikler İnşaat’ın Esenyurt’ta hayata geçirdiği son projesi Bura Residence, ferah ve kullanışlı yaşam alanlarına sahip 5 farklı tipte daire seçeneği ile gerçek yaşamın kapılarını aralıyor.
Bura Residence'ta 84 Bin Liraya Daire

Bura Residence; konfor, kalite, sağlaBura Residence ile ilgili diğer haberleri okumak için tıklayın!lık, tasarım ve güvenliği bir arada sunarken, yaşam kalitenizi de arttırıyor. Daire içlerinde kullanılan birinci sınıf malzeme ve işçilikle tüketicilere ömürlük ev sunan Bura Residence’da, metrekareler 62 m² ile 123 m² arasında değişiyor. Dairelerin kullanışlı yaşam alanlarına imkan veren tasarımı ve tavan yükseklikleri de dikkat çekiyor.

Son teknolojiye sahip merkezi ısıtma sistemi, daire içlerinde kullanılan birinci sınıf laminant ve kalebodurları, jeneratör gibi pek çok imkan sunan Bura Residence, girişinde bulunan lobi resepsiyonla da fark yaratıyor.

Güvenliği ön planda tutan projede birinci sınıf yangın söndürme sistemlerinin yanı sıra, her katta duman dedektörleri ve yangın dolapları da bulunuyor. Tünel kalıp betonarme modeline göre inşası gerçekleştirilen Bura Residence’ın temellerinde kullanılan fore kazık sistemi ise statik güvenliğin üst düzeyde artırılmasını sağlıyor.

9.000 metrekare arsa üzerinde 35.000 metrekare kapalı alana sahip Bura Residence, 30 ve 17 katlı 2 ayrı bloktan ve toplam 366 daireden oluşuyor. Bura Residence’da 1+1 dairelerin satış fiyatı 84 bin TL ile 99 bin TL arasında, 2+1 dairelerin satış fiyatı ise 149 bin TL ile 165 bin TL arasında değişiyor. Bura Residence, tüketiciye sunduğu daire seçenekleri ile geniş bir yaşam alanı imkanı verirken, Esenyurt’a da farklı bir konsept getiriyor.


Paylaş:

HABERLER